Матчі першого ігрового дня принесли як логічні підсумки, так і несподівані.

27994162_2118694558364317_437628976_n

Група А

ФК «Колос» (Ракошино) – СДЮСШОР U-17 (Ужгород) 0:1

(Ференцик Вадим, 17)

Суперники виявилися дійсно гідні один одного, доволі зосереджено діяли в захисті, та, мабуть, юнаки більше заслуговували виграшу. Принаймні своє бажання забити вони втілили в гол. І хоч тільки одного разу, та цього виявилося достатньо.

ФК «Минай» – ФК «Бобовище»  2:0

(Кополовець Михайло, 9; Беца Василь, 24)

Усі логічні розклади перед грою виправдали себе. Із тією хіба поправкою, що фаворит, порівняно швидко забивши два голи, у подальшому не форсував події, а в тренувальному режимі награвав відповідні комбінації. Плюс у другому таймі в Миная» ще була серія замін для перевірки боєздатності не тільки гравців «основи». Своєю чергою «Бобовище», добре усвідомлюючи, хто є суперником, не ризикувало особливо йти вперед і в такий спосіб розкривати свої тили. Отже, з одного боку, логічна перемога основного лідера групи, а з іншого, поразка, але достойна мукачівської команди від іменитішого візаві.

ФК «Ужгород» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – 8:0

(Ільчук Іван 5, 28; Предчук Антон, 29; Соскида Руслан 16, 58; Дудаш Михайло, 52; Стегура Михайло, 31; Куртанич Руслан, 50).

Знову ж: і на цей матч очікування справдилися. Хіба що ужгородці аж занадто серйозно поставилися до поєдинку й здобули більш ніж переконливий виграш. Утім для екс-чемпіона саме така вікторія – насамперед хороший спосіб зміцнення віри у власні сили. Що ж до футболістів Невицького, то вони отримали хороший урок. І добре, що це сталося в передсезонному турнірі, а не, скажімо, в самій першості.

Група D

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «В. Копаня» – 2:0

(Фільтюк Роман, 12; Терпак Василь, 27)

«Карпати» переважали свого суперника й здобули виграш на класі. Зокрема, рахівці швидше рухалися на полі, а впевнені дії Романа Фільтюка й Василя Терпака призвели до взяття воріт. Виділялися й інші гравці у вищолігівському колективі. Так, помітним був, Іван Микуличинський. А загалом молода (за винятком кількох досвідчених виконавців) команда-переможець справила в матчі хороше враження. Що ж до копанців, то вони робила спроби виправити становище, проте різниця в класі справді далася взнаки. Відчувалося, що першолігівський ФК іще не набрав потрібних кондицій, бракувало командної злагодженості, хоч в індивідуальному плані й виділялися окремі футболісти. Скажімо, Ерік Івашко, Юрій Мотрин, Михайло Свищо.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Заріччя» – 3:4

(Бандурович Іван, +18, Балог Василь, 38; Березнай Василь, 70+2 –Сорока Євген, 46, 65; Зан Василь, 62; Булеза Юрій, +63).

Цікаве іршавське дербі, у якому нижчий за рангом суперник здобув перемогу. А все наче відбувалося за сценарієм бужорців. Вони виграли перший відрізок поєдинку, вели 2:0 на початку другого… Та матч триває, як відомо, два тайми. І до кінця. До того ж вищолігівський ФК здав у фізичному плані після перерви, а «Заріччя» навпаки, рухалося швидше, мало втрачало м’яч, добре виглядало в командному плані та ще й протягом буквально кількох хвилин ближче до завершення поєдинку тричі вразило ворота суперника. І хоч у доданий час «Бужора» встигла ще забити, та то вже було «підсолодженням» поразки. Отож, як і очікувалося, гра вийшла непередбачуваною, а звідси – такий ось несподіваний результат. Це тільки додасть інтриги в групі стосовно суперництва за перепустки до наступного кола.

Загалом першого ігрового дня в поєдинках «працювала» футбольна «логіка», хоч і без несподіванок теж не обійшлося. А раз так, то до кінця «групових»  баталій ми ще можемо розраховувати на неабияку інтригу…

Одна відповідь до “Зимова першість: 2 тур (1 день)”