Матчі другого ігрового дня подарували високу результативність. 5,2 гола за гру!

28052878_2119168311650275_2003466415_n

Група А

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «В.Березний» – 1:5

(Розлуцький Віталій, 25 – Федорко Мар’ян, 22, Рогач Віталій, 45, 50; Словенський Микола, 53; Пеняк Анатолій, 63)

Незважаючи на солідну перевагу в рахунку для великоберезнянців, після першого тайму «Шишлівцям» наче ніщо не віщувало неприємностей – рахунок був 1:1. Однак нижчої за рангом команди фізично не вистачило на другу половину поєдинку. І навіть коли на 68 хвилині вилучили в номінальних гостей Романа Канюка (пряма червона картка за позбавлення очевидної можливості забити гол), представник Ужгородщини вже нічого не зміг удіяти, адже часу практично не залишилося…

ФК «Середнє» – ФК «Вільхівці» – 1:0

(Матвій Бобаль, +35)

Зрозуміло, що фаворитом у рідних стінах був срібний призер чемпіонату. Водночас рахунок засвідчив, що «Вільхівці» сконцентровано діяли в матчі й загалом із серйозним суперником продемонстрували хорошу гру. І можливо б бути нічиїй, якби своє слово не сказав новачок команди, екс-ужгородець Матвій Бобаль. Проти нього порушили правила в штрафній площі й сам нападник успішно реалізував пенальті.

ФК «Поляна» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – 4:0

(Селещук Вадим, 4 (автогол); Міклош Олександр, 18; Мельник Едуард, 26; Варваринець Володимир, 51)

Це, мабуть, той випадок, коли в одних гра не пішла, а інші її продемонстрували. Команда зі Свалявщини домінувала й зуміла втілити перевагу в чотири «сухі» м’ячі. Радує в полянців те, що проявила себе молодь, яка, у разі подальшого прогресу, спроможна буде вирішувати завдання, достойні вищої ліги.

Група С

ФК «Оболонь-2» (Хуст) – ФК «Сільце» – 4:3

(Хайнас Владислав, +3; Ковачик Павло, 30; Воучок Роман-Юрій, 64, 67 – Білан Сергій, 20, 64; Анинець Павло, 65)

Хто відвідав цей поєдинок, мав отримати чимале задоволення: команди продемонстрували відкритий футбол, і як наслідок, – зливу голів. Спочатку потужно розпочали хустяни, та невдовзі номінальні гості вирівняли гру. Об’єктивно: закономірнішим рахунком у матчі була б нічия, що й підтвердила феєрична кінцівка зустрічі з «гойдалками». Утім до перерви влучнішими виявилися саме оболонці.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – 6:1

(Чедрик Михайло, 6; Ковтун Василь, 35; Ребрик Денис, 47; Шемет Олександр, 60 (автогол); Ломага Андрій, 65; Ляхович Микола, 69 – Ярослав Биба, +8)

Незважаючи на розгромний рахунок, верховинці показали непоганий футбол. Особливо в першому таймі, про що й говорить рахунок на перерві – 1:2. До того ж услід за господарями представник першої ліги швидко забив гол. Без сумніву, клас «Севлюша», в основному складі якого фігурували досвідчені гравці, дозволив виноградівцям після перерви сповна використати помилки суперника. І все ж верховинці намагалися чинити гідний опір бронзовому призерові чемпіонату.

ФК «Карпати» (Дубове) – СК ім. І.Яремчука (В.Бичків) – 3:3

(Галас Ладислав, 22, 53; Плиска Ярослав, 41 – Руснак Олег, +3, 70; Ціпла Денис, 17)

Ще одна гра, у якій суперники продемонстрували високу результативність і атакувальний футбол загалом. Матч видався приблизно рівним, хоч ближчими до перемоги все ж були карпатівці. І це незважаючи на 0:2 до середини першого тайму! Утім пропустивши голи на початку матчу й на останній хвилині зустрічі та не реалізувавши інші створені моменти, футболісти з Дубового таки вимушено задовольнилися нічиєю. А великобичківці продемонстрували: сконцентрованість на грі з перших до останньої хвилини здатна принести бодай мінімальний результат.

Друга частина другого туру продемонструвала, що не все результат відображає рівень гри. А несподіванок, за великим рахунком, якщо й не сталося, то це не означає, що не було на що й на кого подивитися.