Перший ігровий день подарував зливу голів.

DSC_3379

Група А

ФК «В.Березний»ФК «Вільхівці» – 1:3

Команди подарували цікаву й результативну гру. Обидва суперники уже в дебюті зустрічі (на третій хвилині номінальні гості й на четвертій господарі) обмінялися голами й надалі мали можливість відзначитися. Однак, очевидно, завдяки власному досвіду, забивав надалі тільки представник Тячівщини. Зокрема, автор першого гола в поєдинку Василь Габор на 19-й та 69-й хвилинах оформив загалом хет-трик. «Вільхівці» після цієї перемоги наздогнали березнянців за очками.

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Поляна» – 0:13

Що тут скажеш? Доволі неочікуваний рахунок! Хоч і прогнозований у плані вікторії. Полянці продемонстрували представнику Ужгородщини і атакувальний футбол і урок водночас, уже в першому таймі ведучи 8:0. Не зупинилися гравці зі Свалявщини й після перерви. Авторами голів у переможців стали Олександр Міклош (3), Володимир Варваринець (3), Іван Русин (2), Степан Стегура (2), Євген Русин (1), Володимир Чанда (1) та Едуард Мельник (1). Полянці продовжують лідирувати в групі.

ФК «Середнє» – ФК «Вітязь» (Концгазо) 8:0

Знаючи результат матчу за участі основного конкурента (полянців), середнянці, звичайно, не могли розслаблено виходити на поєдинок із концгазівцями. По-перше, суперник серйозніший, а по друге, хто-зна: можливо, у кінці групової стадії змагань доведеться рахувати різницю м’ячів. У підсумку господарі як могли, так продуктивно працювали в нападі й забезпечили собі розгромну перемогу завдяки старанням насамперед авторів голів: Матвія Бобаля (9, 22, 53 хв.), Івана Качура (48 хв.), Віталія Медведєва (40 хв.), Олександра Бако (35, 66 хв.) і Сергія Кундрика (33 хв.).

Група С

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Оболонь-2» – 2:0

(Приймак Микола, 6; Мокан Михайло, 70+3)

У першому таймі карпатівці забили швидкий гол і отримали психологічну перевагу. Після перерви номінальні господарі діяли активніше, і в доданий час зуміли закріпити перевагу. Отож футболісти з Дубового зберегли лідерство в групі разом із «Севлюшем».

ФК «Сільце» – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – 3:2

У матчі спостерігалася рівна гра й закономірною виглядала б нічия. Проте одна команда усе ж більше реалізувала моментів. І цим колективом стало «Сільце», яке не тільки піднялося з підвалин «турнірки», а й завдяки перемозі обійшло нинішнього свого суперника (Білан Сергій 51, 52; Анинець Павло, 68 – Биба Ярослав, 43; Пуга Володимир 65).

ФК «Севлюш» (Виноградів) – СК ім. І.Яремчука (В.Бичків) – 14:1

Ще один матч із неймовірною кількістю голів. Уже господарям як «пішло», так воднораз і «поїхало»… Виноградівці були в неймовірному атакувальному настрої й здобули більш ніж переконливу перемогу. Притому сім голів забив один футболіст, а двоє – майже всі (Чедрик Михайло, 5, 11, 20, 43, 55, 60, 70; Василинець Василь, 15; Продан Артур, 51, 59; Чонка Юрій, 17; Ребрик Денис, 14, 29, 44 – Локота Євген 22).

Що ж, уже цим туром зимова першість засвідчила, що на матчі потрібно ходити: є кому здивувати й забивати… Переконаний: по-справжньому футбольних емоцій вистачить і на майбутнє!