ФОТО. Зимова першість області: огляд 4 туру (перший день)

24.02.2018 - 19:50

Сьогодні не тільки стало відомо, хто став першим володарем путівки до наступного раунду змагань, а й було отримано чимало несподіваних результатів.

DSC_3805

Середнє

Група В

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – 5:0

(Кізман Крістіан, 1; +39; Папарига Роман, 13; Пукіш Артур, 41; Лазар Олександр, 49)

Передбачення, що в матчі буде забито не менше трьох голів, справдилося. І зрештою, як команди діаметрально грали в першості (нагадаю 4:0 і 1:6), так вийшло й цього разу. М’ячі із сітки весь час виймали футболісти з Невицького. Особливо фатальними для номінальних гостей стали перші половини обох таймів. А ось колосівці, що називається, упіймали свою гру й продемонстрували більш ніж результативний футбол. Притому не реалізували ще один пенальті – на 23 хв. Утім перед останнім туром обидва колективи не зрушили зі своїх місць у турнірній таблиці, залишившись на її «дні».

СДЮСШОР U-17 (Ужгород) – ФК «Минай» – перенесено на 28 лютого

ФК «Бобовище» ФК «Ужгород» – 1:0

(Ковтун Михайло, 39)

Перший тайм для номінальних гостей наче нічого поганого не віщував. Ужгородці мали перевагу й кілька моментів для того, щоб відкрити рахунок. Утім 0:0. А ось після перерви представнику Мукачівщини вдалося швидко забити гол. На 4 хвилині другого тайму, скориставшись помилкою захисту, сам на сам із «кіпером» суперника вийшов Михайло Ковтун. «Бобовище» повело. У вищолігівців залишалося достатньо часу, щоб принаймні зрівняти рахунок, але проти вітру діяти було важко. До того ж візаві грамотно побудували гру на контратаках. У підсумку мінімальна перемога чемпіона Східної зони в першій лізі й обидві команди зрівнялися за очками.

Виноградів

Група D

ФК «Фанчиково» – ФК «Бужора» (Іршава) – 1:2

(Пилипчинець Іван, 21 – Бандурович Іван, +41; 50)

Команда з Виноградівщини знову приємно здивувала, але перемогу, хай і вольову, усе ж здобули номінальні гості. Вони не тільки першими пропустили, а й ще на початку зустрічі залишилися в меншості – Дмитро Чубірка позбавив суперника очевидної можливості забити м’яч. І все ж після перерви «Бужора» мобілізувалася й за рахунок досвіду зуміла забити два необхідні голи. Один із них із пенальті, а загалом дубль на рахунку Івана Бандуровича. Його команді виграш гарантував збереження шансів на вихід до наступного етапу змагань, притому на вигідних умовах: в останньому матчі з карпатівцями іршавців задовольнить навіть нічия.

ФК «Заріччя» – ФК «Карпати» (Рахів) – 3:0

(Зан Василь, 37 67; Велишкович Ростислав, 52)

Навряд чи хтось на початку зимової першості міг сказати, що при двох вищолігівських колективах саме заріччяни першими здобудуть від групи путівку в наступний етап змагань. Притому достроково та з першого місця. Але це сталося! Завдячувати команда має переважно сама собі. Ось і в матчі з рахівцями продемонструвала результативний футбол у другому таймі, забивши три голи без відповіді.

У більшості матчів першого ігрового дня 4 туру зафінсовано доволі несподівані результати. А отже, слід очікувати цікавої «групової» розв’язки. Принаймні в двох групах!