ВІДЕО. Закарпатські тренери збагатили свої знання у Києві

01.03.2018 - 12:51

Нещодавно в Києві відбувся семінар-практикум для тренерів дитячо-юнацьких футбольних клубів. Ця подія зібрала близько ста тренерів із різних куточків України. Взяли участь у семінарі і закарпатські тренери.

45923246

Основною метою «Всеукраїнського футбольного форуму-2018» було підвищення загального рівня кваліфікації тренерів у дитячо-юнацькому футболі. Протягом трьох днів тренери збагачували свої знання як теоретично, так і практично, а доповідачами були відомі фахівці та тренери дитячо-юнацького футболу (функціонери, аналітики, тренери з фізичної підготовки, представники дитячо-юнацької футбольної ліги України). Усе це дозволило слухачам отримати максимально багато корисної інформації.

Серед спікерів були такі відомі футбольні особистості:

– Патрік Ван Луівен, спортивний директор ФК Маккабі Тель-Авів та колишній керівник футбольної академії «Шахтар»;

– Антоніо Дело Іаконе, директор наукового відділу ФК «Маккабі» (Тель-Авів);

– Валерій Золотухін, начальник відділу дитячо-юнацького футболу ФФУ;

– Анатолій Бузнік, головний тренер студентської збірної України, екс-тренер молодіжних збірних України;

– Франческо Баранка, голова комітету з етики та чесної гри ФФУ.

Своїми враженнями поділився Михайло Стегура, один із тренерів ужгородського СДЮСШОР, який взяв участь у «Всеукраїнському футбольному форумі-2018»:

– Футбольний форум пройшов дійсно цікаво та якісно. Його відвідало багато слухачів майже зі всієї України і, чесно кажучи, я був навіть трохи здивований такою великою кількістю присутніх тренерів. Перші два дні були виключно теоретичні лекції, в яких Патрік Ван Луівен та Антоніо Дело Іаконе подали багато цінної інформації про проведення навчально-тренувального процесу та правильний професійний розвиток футболістів.

28378459_729256883950050_2494683458719642909_nЦікаві лекції прочитав також Валерій Золотухін. Він дав декілька хороших порад у спілкуванні між тренером та батьками юних гравців. Франческо Баранки розповів про матчі з фіксованим результатом, так звані «ігри на контору», і про те, як з цим явищем боротися. А ось у заключний день було досить цікаве практичне тренування, яке проводив Анатолій Бузнік. Узагалі найбільше інформації ми отримали про юнаків та юнацький футбол.

Прес-служба СДЮСШОР Ужгород

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.