ФОТО. Зимова першість: огляд матчів 5 туру в групах (2 день)

04.03.2018 - 18:51

Cьогодні фінішували матчі в групах, і ми остаточно маємо всіх учасників наступного етапу змагань.

DSC_4418

Середнє

Група В

СДЮСШОР U-17 (Ужгород) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – 0:0

Доволі незвичний рахунок для зимової першості, який, утім, відображає співвідношення сил на полі. Принаймні в плані самої нічиєї. Команди справді грали, що називається, на рівних. Певний «карт-бланш» номінальні гості отримали в другому таймі, коли на 43 хв. був вилучений капітан ужгородців Юрій Бойкул. Та після цього СДЮСШОРівці тільки більше мобілізувалися й нічим не поступалися суперникові. За результатами «підписання» «мирної угоди» та з урахуванням підсумків інших матчів у групі невицькі футболісти здобули перше очко, але залишилися на останньому місці, а юнаки з обласного центру вже з чотирма заліковими балами фінішували услід за призової трійкою.

ФК «Бобовище»ФК «Колос» (Ракошино) – 1:1

(Вінтонюк Дмитро, 70 – Курта Вадим 54)

Більшість «нейтральних» уболівальників, мабуть, чекали перемоги бобовищанців, однак сенсація таки сталася. Номінальні господарі атакували, звичайно, та в мукачівському дербі ракошинці виявилися доволі непоступливими. Як наслідок, перший тайм завершився нульовою нічиєю, а після перерви колосівці взагалі відкрили рахунок. Часу лишалося не так і багато, тож чемпіон Західної зони першої ліги устиг тільки відповісти голом у відповідь і здобути вольову нічию. Щоправда, вона не вплинула на турнірне становище: обидва колективи зосталися відповідно на другій і п’ятій позиціях, і «Бобовище» продовжить виступати в першості.

ФК «Ужгород» – ФК «Минай» – 0:2

(Гегедош Роберт, 48, 55)

Перший тайм видався доволі рівним, а після перерви минайці переграли ужгородців і загалом у матчі. Таким чином, останні не зуміли пробитися до наступного раунду суперництва, а представник Ужгородщини, як і очікувалося, зі стовідсотковим результатом фінішував на першому місці й змагатиметься за почесний трофей далі.

Виноградів

Група D

ФК «Фанчиково» – ФК «В.Копаня» за згодою команд матч не відбувся

Обом суперникам зарахують технічні поразки. Відповідно великокопанці фінішують останніми з одним очком, а футболісти з Фанчикова (з урахуванням результату ще одного матчу в групі) – четвертими з трьома очками.

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Бужора» (Іршава) – 2:2

(Микуличинський Іван, 42+; Яремчук Юрій, 62 – Кормош Василь, 16; Балог Василь, 26)

Зустріч видалася цікавою та по-справжньому бойовою. У першому таймі краще діяли іршавці й до перерви вели 2:0, зокрема реалізувавши пенальті. А в другому відрізку ігрового часу вже рахівці, маючи хороші фізичні кондиції, вирівняли становище. Утім на більше не вистачило. Отож у підсумку «Карпати» фінішували третіми з чотирма очками, а бужорців «мирна угода» вивела на друге, «прохідне» місце.

Цього разу команди не настільки рясно забивали, однак і напруга в матчах була особлива, адже йшлося про завершальні матчі в групах. Далі буде ще цікавіше, адже до наступного кола вийшли кращі команди, і вони змагатимуться за олімпійською системою, а тому права на помилку майже не матимуть.