ФОТО. Зимова першість: другі чвертьфінали

Сьогодні остаточно стали відомими учасники передостанньої стадії змагань.

29027668_2134298440137262_8045828996568449024_n

Виноградів, стадіон «Пластмасовик» (штучне поле)

ФК «Заріччя» – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – 2:1

(Велишкович Ростислав, 2; Булеза Юрій 58 – Муска Іван, 45+1)

Команди подарували хороше протистояння. У першому таймі визначальними стали перші й останні хвилини зустрічі, коли суперники по разу відзначилися. Отож на перерву встановився паритет – 1:1. Та все ж заріччяни діяли, очевидно, дещо краще, бо в другій «сорокап’ятихвилинці» зберегли свої ворота «сухими», а на її самому початку забили переможний гол. Отже, колектив  з Іршавщини став єдиним представником району й першої ліги загалом у півфіналі турніру.

ФК «Севлюш» – ФК «Бужора» (Іршава) – 3:1

(Жуков Дмитро (автогол), 61; Чедрик Михайло, 71; Реплюк Михайло, 79+ – Кохан Станіслав, 9)

Перший тайм зустрічі завершився доволі неочікувано. Гості грали під першим номером, однак бужорці вдало побудували гру на контратаках, і десятий номер іршавців відкрив рахунок, відгукнувшись на добивання. Із тим суперники й пішли на перерву. Звичайно, у другому таймі неприйнятний рахунок спонукав виноградівців іти вперед. Зрештою, господарі продемонстрували звичний для себе атакувальний футбол із реалізацією, забивши два м’ячі (один із пенальті) плюс автогол. Заради справедливості слід зазначити, що й гості змарнували кілька нагод, щоб принаймні перевести матч на 11-метрову серію. Та в підсумку 3:1, і «Севлюш» останнім доповнює квартет півфіналістів.

Отже, далі минайці зіграють із заріччянами, а середнянці з виноградівцями. За будь-яких результатів на передостанній стадії турніру фінальна пара привертатиме собою увагу!