ФОТО. ВІДЕО. «BUSINESS CUP 2018»: футбольний турнір стартує у Мукачеві

13.03.2018 - 10:30

Уже втретє футбольна весна у Мукачеві асоціюється з турніром серед аматорських команд «BUSINESS CUP 2018».

P1320791

Змагання знову запрошують: футболістів на зелений газон, їхніх вболівальників – на трибуни. Але самому святу футболу передує клопітка робота оргкомітету, яким 12 березня ініційовано та проведено збори представників команд.

Зібрання відбулося в Будинку футболу, адже змагання проходять під егідою Федерації футболу Закарпаття. Капітанів команд вітали: засновник турніру Едуард Ілтьо, голова Мукачівської міської федерації футболу Віктор Наскалов, арбітр ФІФА Ярослав Козик, голова комітету арбітрів Мукачівської міської ФФ Василь Козик.

Насамперед, учасники зібрання обговорили Регламент змагань, на основних положеннях якого акцентував Віктор Наскалов, по окремих моментах трохи подискутували, вислухали резонні фахові коментарі Ярослава Козика щодо порушень правил гри та роботи арбітрів.
Відповідно Регламенту, матч триває 40 хв. (2 тайми по 20 хв.), перерва – 10 хв. після чого команди обмінюються половинами поля. Одночасно на полі під час матчу можуть перебувати 5 гравців від однієї команди (по системі 4+1).

Зазначимо, цьогоріч турнір відбудеться в одне коло за схемою «кожен з кожним», відповідно до якої на зеленому загоні зустрінуть всі команди. Усього в змаганнях візьмуть участь 9 колективів, серед яких кілька нових команд, зокрема, ФК «Адамар».

Підкреслимо, турнір відбувається під егідою Мукачівської міської федерації футболу, яку очолює Віктор Наскалов.

Уперше в змаганнях візьмуть участь і гравці футбольної школи «Синай», наставником та засновником якої є о. Олександр Прожегач.

Відтак, за відсутності поділу на групи, провели жеребкування, яке визначило порядковість команд, що дозволило скласти сітку зустрічей.

Спортивна фортуна розпорядилася таким чином:

  1. ФК «М Сіті»
  2. ФК «Адамар»
  3. ФК «Беркут»
  4. ФК «Дом Х»
  5. ФК «Синай»
  6. ФК «Алекс»
  7. ФК «Ліка»
  8. ФК «Енергетик»
  9. ФК «Статус»

Коментуючи підготовку до проведення турніру, який відбудеться вже втретє, його засновник Едуард Ілтьо зазначив:

– Поруч із традиційними рисами, яких вже набула спортивна подія, цьогоріч турнір відбудеться за іншою системою гри: без поділу на групи. Це своєрідний додатковий стимул для всіх команд, який додасть інтриги. Адже при поділі на групи, учасники однієї не зустрічають з іншою, інколи сильним командам щастить з менш досвідченими суперниками по групі, і вони легко виштовхують їх зі змагань. За принципом колової системи все по іншому: у кожної команди шанси рівні, залишається лише відсоток везіння та прихильність футбольної Фортуни, а ще – підтримка вболівальників, яких щиро запрошуємо на трибуни!

Едуард Ілтьо також підкреслив, що оргкомітет вдячний всім, хто підтримує змагання, це і медіа партнери, і спонсори.

То ж до найголовнішого: турнір серед аматорських команд «BUSINESS CUP 2018» стартує у місті над Латорицею у суботу, 17 березня.

Перший поєдинок розіграють між собою ФК «М Сіті» – ФК «Енергетик», початок матчу о 13:00 год. Місце проведення: футбольний майданчик на території Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, м. Мукачево, вул. Ілони Зріні.

Ігровий день турніру продовжать матчі:

ФК «Адамар» – ФК «Ліка», початок о 14:00.

ФК «Дом Х» – ФК «Синай», початок о 15:00.

ФК «Беркут» – ФК «Алекс», початок о 16:00.

Оргкомітет турнірну запрошує всіх прихильників футболу на матчі турніру серед аматорських команд «BUSINESS CUP 2018»!

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.