Збірна області WU-15 представить Закарпаття на всеукраїнському рівні. Календар ігор

24.03.2018 - 11:31

26–30 березня у Миколаєві відбудеться Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд до 15 років у Першій лізі сезону 2018.

DSC_2790

У Чемпіонаті беруть участь 12 команд, серед яких і збірна Закарпатської області. 26 березня під головуванням тренерів Василя Ізая та Крістіни Костевки закарпатки вирушають на престижні змагання серед дівчат з футболу.

Збірну нашої області представлять вихованки ЗОДЮСШ Ужгород, ДЮСШ «Колос» (Виноградівський р-н), ДЮСШ Хустського району, ДЮСШ Тячівського р-ну (Дубове), ДЮСШ Рахівського р-ну (Ясіня) та ДЮСШ Іршавський р-н (Малий Раковець).

Склад Збірної Закарпатської області: Антолик Марина, Баник Вікторія, Буковецька Яна, Варга Марія, Завацька Вікторія, Колеснікова Вікторія, Король Ангеліна, Крегул Світлана, Макарович Юліана, Обладанюк Тетяна, Павлюк Оксана, Паладіюк Каріна, Рошинець Дарина, Серебрянська Валерія, Січ Іванна.

Група А

1. «Атекс-СДЮШОР-16» (Київ)

2. «Луганочка-Спартак» (Луганська область)

3. СК «Вишневе» (Київська область)

Група Б

1. Збірна Закарпатської області

2. Збірна Житомирської області

3. Збірна Миколаївської області

Група В

1. Збірна Херсонської області

2. Збірна Кіровоградської області

3. Збірна Волинської області

Група Г

1. Збірна Одеської області

2. Збірна Хмельницької області

3. «Янтарочка» (Львівська область)

Матчі групового етапу

26.03.2018 року

14:00. Гра №1 – «Луганочка-Спартак» – СК «Вишневе»

14:00. Гра №2 – Збірна Житомирської обл. – Збірна Миколаївської обл.

15:15. Гра №3 – Збірна Кіровоградської обл. – Збірна Волинської обл.

15:15. Гра №4 – Збірна Хмельницької обл. – «Янтарочка»

27.03.2018 року

11:00. Гра №5 – СК «Вишневе» – «Атекс-СДЮШОР-16»

11:00. Гра №6 – Збірна Миколаївської обл. – Збірна Закарпатської обл.

12:15. Гра №7 – Збірна Волинської обл. – Збірна Херсонської обл.

12:15. Гра №8 – «Янтарочка» – Збірна Одеської обл.

28.03.2018 року

11:00. Гра №9 – «Атекс-СДЮШОР-16» – «Луганочка-Спартак»

11:00. Гра №10 – Збірна Закарпатської обл. – Збірна Житомирської обл.

12:15. Гра №11 – Збірна Херсонської обл. – Збірна Кіровоградської обл.

12:15. Гра №12 – Збірна Одеської обл. – Збірна Хмельницької обл.

29.03.2018 року

Плей-офф за 9–12 місця

10:00. Гра №13 – Плей-офф – З А – З В

10:00. Гра №14 – Плей-офф – З Б – З Г

Плей-офф за 5–8 місця

11:15. Гра №15 – Плей-офф – 2 А – 2 В

11:15. Гра №16 – Плей-офф – 2 Б – 2 Г

Плей-офф за 1–4 місця

12:30. Гра №17 – Плей-офф – 1 А – 1 В

12:30. Гра №18 – Плей-офф – 1 Б – 1 Г

30 березня – фінальні матчі та нагородження учасниць.

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.