«Шкільна футзальна ліга 2018»: ростемо!

10.04.2018 - 19:05

В ужгородському спорткомплексі «Юність» завершився фінальний турнір обласних змагань «Шкільна футзальна ліга 2018».

20180407_125814

У заході взяли участь 8 команд загальноосвітніх шкіл: Виноградівська ЗОШ № 8, Дусинська ЗОШ Свалявського району, ЗОШ № 13 м. Мукачево, ЗОШ с. Береги Берегівського району, Колочавська ЗОШ Міжгірського району, Перечинська ЗОШ, Рокосівська ЗОШ Хустського району й Середнянська ЗОШ Ужгородського району.

Попри учнівський вік, команди продемонстрували видовищний футбол. А у фіналі зійшлися ЗОШ №13 м. Мукачево та Перечинська ЗОШ. За пенальті виграли футболісти з міста над Латорицею. Услід за ними та перечинцями до трійки кращих потрапила також Колочавська ЗОШ Міжгірського району, яка здолала середнянців у матчі за «бронзу».

Переможці та призери отримали кубки, дипломи, медалі, олімпійську атрибутику та грамоти управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, Закарпатського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та від федерації футболу Закарпаття.

Крім того, індивідуальні нагороди отримали кращі в номінаціях:

воротар – Василь Штаєр, (Колочавська ЗОШ Міжгірського району) ;

захисник – Дмитро Шаповалов (Перечинська ЗОШ) ;

нападник – Микола Гоблік (ЗОШ №13 м. Мукачево) ;

гравець – Савель Олах (Середнянська ЗОШ Ужгородського району).

Дітей нагороджували начальник відділу Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Молнар, голова комітету дитячо-юнацького футболу ФФЗ Олександр Чегіль, суддя ФІФА з футзалу Сергій Дребужан та інструктор-методист Закарпатського обласного відділення КФВС МОН України Анатолій Плеханов.

Після завершення турніру О.Чегіль, зокрема, зазначив: «Приємно вразив високий рівень гравців. Практично не було слабких команд. Маємо багато талантів. Відзначу також високу організацію змагань із боку Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України».

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.