Кубок Закарпаття: анонс перших півфінальних матчів

12.04.2018 - 16:35

Отже, 15 квітня, у неділю, матимемо два, без сумніву, поєдинки з підвищеною інтригою.

карпати рахів

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Вільхівці»

Зустрічаються практично рівні за міццю суперники. Козир «Карпат» у анонсованому двобої – домашні стіни й ставка на «своїх» футболістів. Своєю чергою, «Вільхівці» теж серйозно впіймали «кубковий» настрій і здатні так само себе проявити. Навіть на виїзді. Це та зустріч, коли всеможливі обидва підсумки: перемога / поразки однієї з команд чи нічия. Ваги матчу додаватиме й те, що переможець пари увійде в історію футболу краю як фіналіст Кубка. А це вже буде вагомий успіх як для представника райцентру, так і для колективу, який репрезентує Тячівщину.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Минай»

Від фіналу Зимової першості у стані команд кардинальних змін не відбулося. Це – кращі колективи краю. Добре знають один одного. Так, «Минай» – знову фаворит, але зустріч буде непростою для обох суперників. Тим паче, що виноградівці виступають у ролі господарів. У поєдинку будь-яка серйозна помилка може коштувати дорого, тому і в нападі, і в захисті обом колективам потрібно зіграти максимально серйозно, сконцентровано. Звичайно, будь-який успіх (навіть нічия) насамперед у психологічному плані стане важливішим насамперед для «Севлюша», проте кожен з учасників матчу намагатиметься «видати на гора» максимум свого потенціалу.

Кубок сягнув тієї фази суперництва, коли спрогнозувати результат особливо важко. У кожного із суперників є свої достоїнства, і питання тільки в тому, хто краще себе зарекомендує.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.