ФОТО. Услід за очільниками місцевих федерацій радилися й президентів клубів із першості області

14.04.2018 - 21:19

Засідання так само відбулося сьогодні в мукачівському Будинку футболу.

DSC_6624

Зібралися представники Західної та Східної зон. У роботі також узяли участь голова обласної федерації Іван Дуран, його заступники Віктор Качур і виконавчий директор Віктор Наскалов, а також голова Ради президентів футбольних клубів Закарпаття Іван Матрунич, котрий запропонував кандидатури своїх заступників. Останніх затвердили одноголосно. Зокрема, від Східної зони – Михайло Балабан (ФК «Карпати» Дубове), а від Західної – Володимир Химич (ФК «Карпати» В.Коропець).

Після активного обговорення вирішили збільшити витрати на роботу суддів та інспекторів. Обов’язковими в матчах першості повинна бути присутність працівника поліції, лікаря й відеооператора. Для забезпечення порядку на стадіонах запропонували використовувати ще стюардів. Продовжує діяти запроваджене правило: один гравець – одна команда.

Крім того, присутні заслухали інформацію про підготовку стадіонів до змагань. Як зазначив голова комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Георгій Жбора, було проінспектовано 28 стадіонів. Відзначено значний прогрес у підготовці. І хоч є недоліки, та в цілому споруди пройшли атестацію успішно (докладніше ж про це в окремому матеріалі найближчим часом).

Чи не найбільше присутні чекали на результати жеребкування календарів чемпіонату та першості сезону 2018 року (їх подано в кінці матеріалу). Процедуру здійснили В.Качур та І.Матрунич Притому врахували кілька обставин. Зокрема, стосовно вищої ліги: що ФК «Вільхівці» та ФК «Карпати» (Рахів) беруть участь у півфіналі Кубка області, що ФК «Ужгород» повинен спочатку зіграти на виїзді, оскільки на стадіоні «Автомобіліст» необхідно зіграти черговий матч учаснику чемпіонату України серед аматорських команд ФК «Минай». Також календар у Східній зоні першої ліги буде підкориговано, якщо в змаганнях заявиться постійний учасник ФК «Вишково».

У зв’язку з тим, що не вистачає суддів, знову матчі в чемпіонаті й першості будуть гратися в порядку черги в суботу й неділю. До речі, із метою поповнення складу арбітрів запропонували командам, щоб вони висували свої кандидатури. Адже, скажімо, Тячівщина репрезентує на область 8 колективів, але жодної суддівської бригади. Є аналогічні питання й по ряду інших районів.

На зібранні також розбиралися (із урахуванням єдиної бази гравців) із віковими групами юнаків 2000 – 2003 рр. н., реєстраційними внесками за участь у змаганнях (для першості й чемпіонату окремо) і командами-боржниками, які не «погасили» штрафи. Якщо ФК задіюватимуть гравців із-поза меж області, то доведеться вносити заставу, за винятком учнів, студентів і тих осіб, які вже в області грають три роки й більше.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Протокол №3

Завантажити календарі ігор сезону 2018 року

КАЛЕНДАР ІГОР_Вища ліга_2018

КАЛЕНДАР ІГОР_Перша ліга_Західна зона_2018

КАЛЕНДАР ІГОР_Перша ліга_Східна зона_2018

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.