ВІДЕО. ФК «Минай» здобув виїзну перемогу

14.04.2018 - 21:48

У чемпіонаті України серед аматорських команд поновлено ігри другої частини змагань.

5025465

Зокрема, в 11 турі на стадіоні «Шахтар» у Червонограді ФК «Минай» зустрічався з ФК «Рочин» (Соснівка Львівської області).

У першому таймі обидві команди мали моменти, та все ж господарі скористалися своїм шансом і повели з рахунком 1:0. Однак після перерви зусиллями Михайла Кополовця та Роберта Гегедоша команда з Ужгородщини вирвалася вперед і здобула вольову перемогу. У такий спосіб ще й реваншувалася за мінімальну поразку в рідних стінах від згаданого суперника в першому колі.

Окрім загальних радощів для вболівальників «Минаю», виграш став ще й подарунком президентові клубу Валерію Пересоляку з нагоди його дня народження. Отож наші вітання і команді, і (ще раз) шановному керівнику ФК.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.