Щодо готовності стадіонів до сезону

17.04.2018 - 10:43

Коментар після інспекції споруд.

DSC_6672

Як уже зазначав сайт ФФЗ, на нараді президентів футбольних клубів із першості області голова комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Георгій Жбора поділився враженнями щодо підготовки споруд до сезону. Зокрема, було проінспектовано 28 об’єктів. Докладніше про це в коментарі самого Георгія Васильовича:

– По пам’яті оприлюдню те, що найбільше запам’яталося. Так, хорошими темпами проводиться робота в Нижній Апші, де на стадіоні створено ще одне футбольне поле, замінені ворота на основному футбольному полі й будуватиметься нова трибуна з приміщеннями. Водночас на стадіоні Великого Бичкова нічого нового не створено, зокрема не здійснено санітарного побілення, а в роздягальні гостей немає гарячої води.

Щодо стадіону в Ганичах, то приміщення в хорошому стані, але футбольні ворота основного поля не відповідають вимогам. У Тернові ж ніхто не готував стадіон, а в день нашого приїзду не з’явилися представники команди, хоч були попереджені.

Якщо взяти Західну зону, то основне враження хороше: тут дійсно керівники клубів люблять футбол. Водночас є ФК, де ще достатньо потрібно зробити для покращення споруд. Так, у Невицькому необхідно довести до ладу роздягальні та провести сантехнічні роботи. У Кінчеші – теж сантехнічні роботи та «косметичне» побілення. У Ракошині немає гарячої води, а Копаня – без роздягальні. У Шишлівцях необхідно довести до ладу душові та замінити ворота основного поля. Останнє стосується й Іванівців, хоч там здійснюється велика робота. У Дерцені роботи в стадії виконання. У Рокосові – нова команда, а тому ще чимало невирішених питань, зокрема із загорожею.

Загалом кожному стадіонові доведено термін для усунення недоліків з урахуванням видів робіт. Основний акцент робимо на безпеці матчів. За це відповідають клуби-господарі. Їм на допомогу повинні прийти працівники поліції та стюарди з числа авторитетних уболівальників з відповідним екіпіруванням. Хочеться, щоб усі матчі відбулися без ексцесів, а вболівальники, як і учасники матчів, отримували радість від перебування на стадіоні.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.