Першість Закарпаття, Західна зона. 1 тур: результати – на всі смаки

22.04.2018 - 23:20

Загалом старт вийшов доволі цікавим.

DSC_1612

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Н. Коропець» – 2:2 (юнаки – 1:3)

Прогноз на цікаве протистояння справдився. Команди видали результативну нічию. Перший тайм був за гостями. На 16-й хвилині Михайло Трухан відкрив рахунок. Томаш Надь на 49-й хв. відновив паритет, а ближче до кінця матчу – на 78-й і 79-й хвилинах – Анатолія Кияк у гостей та Ігор Сугоняк у господарів обмінялися голами. Отож суперники записали по першому очку до своєї турнірної скарбнички.

ФК «Сільце» – ФК «Колос» (Ракошино) – 0:0 (10:0)

Обидві команди продемонстрували рівну на фоні суперника гру, успішно діючи в захисті. Утім, господарі сповна могли порадіти за юнаків, котрі розгромно «всуху» розібралися з візаві.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Дерцен» – 1:0 (1:3)

Матч відбувся приблизно в рівній грі, однак за рахунок рідних стін колосівці все ж перемогли. Особливо в них виділявся Юрій Штець, створюючи напруженість біля воріт суперника. Утім, перемогою іванівці повинні завдячувати Михайлові Ковачу. На 58 хв. він забив курйозний гол, скориставшись помилкою захисту «Дерцена» й рикошетом.

ФК «Заріччя» – ФК «Бобовище» – 2:2 (2:1)

Принципова гра, та ще й у мукачівському дербі, принесла результативну нічию. Перший тайм не виявив переможця, а в другому спочатку вели господарі: забили Михайло Чернявський (на 61-ій) та Микола Цимбал (на 70-ій хв.). Однак завдяки дублю Дмитра Вінтонюка (76 й 81 хв.) гості здобули результативну нічию.

ФК «Карпати» (В.Коропець) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – 2:1 (5:1)

Перший тайм господарі доволі вдало відіграли й зусиллями Романа Чорі (38 хв.) відкрили рахунок. Після перерви Артур Шепа (68 хв.) подвоїв результат, однак команда дещо «підсіла». Гості ж своїми шансами зуміли скористатися на останній хвилині, коли бомбардирські якості продемонстрував Роман Климпуш (90 хв.). Та було вже пізно, і «Карпати» здобули перемогу на старті сезону.

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Гірник» (Рокосово) – 3:3 (9:0)

Цікава та результативна гра. Перший тайм був за господарями. У його дебюті (на 3 і 11 хв.) Михайло Мацак та Віктор Готра вивели свою команду вперед. На початку другої 45-хвилинки впродовж семи хвилин команди забили 3 голи. Спочатку Юрій Фотал (52 хв.) та Василь Тодавчич (56 хв.) у гостей зрівняли рахунок. Далі (на 58 хв.) Віктор Готра знову вивів свою команду вперед. І все ж за 10 хвилин до фінального свистка Василь Келемен установив остаточні 3:3.

Середня результативність у турі становила 3 голи за гру. А те, що більше половини поєдинків завершилися внічию, а перемогу господарі здобули тільки з перевагою в один м’яч, свідчить на користь інтриги в чемпіонаті вже на його початку.