Першість Закарпаття, Східна зона, 1 тур: не гірше від Західної!

23.04.2018 - 11:28

І в іншій зоні цікавих результатів не бракувало.

DSC_3026

ФК «Золотарьово» – ФК «Беркут» (Бедевля) – 2:1 (юнаки – 0:2)

Що рідні стіни допомагають, підтвердив цей матч. На його початку (13 хв.) господарі забили курйозний гол: зненацька воротаря суперника застав Михайло Пацкан. У другому таймі (71 хв.) за його участі та Олександра Пацкана красивий гол забив Руслан Деяк. Потім золотарьовці дещо розслабилися й за 3 хв. до завершення матчу пропустили: беркутівць Євген Роман став автором забитого гола. І все ж часу, щоб урятувати поєдинок, бедевлянці вже не мали.

ФК «Вишково» – ФК «Іза» – 7:0 (3:2)

Передбачити перемогу вишківців було не так важко. А ось із розгромним рахунком… Утім, підсилені гравцями, які минулого сезону виступали за «Інтер» (Ганичі), господарі продемонстрували надзвичайно результативний футбол. І якщо до перерви було забито тільки три голи – відзначилися Ігор Фурдь (3 хв.), Микола Фіцай (16 й 25 хв.), то після перерви тиск лише подвоївся. Голи ще забивали Віктор Зейкан (54 й 69 хв.), Антал Крістіан (59 хв.) та Іван Молодик (61 хв.). Отож «Вишково» розпочинає гучно.

ФК «В.Бичків» – ФК «Вікторія» (Б.Церква) – 0:3 (4:4)

Гра вийшла на користь гостей. Притому грубою її назвати не можна було – тільки дві жовті картки. Футболісти «Вікторії» діяли ефективно і в захисті, і в нападі. У підсумку білоцерківці залишили свої ворота «сухими», а завдяки влучним ударам Санду Бокотя (35 й 71 хв.) та Михайла Попші (56 хв.) здобули переконливу перемогу.

ФК «Копаня» (В.Копаня) – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 2:1 (3:2)

Центральна зустріч туру принесла вікторію знекровленим господарям, 4 футболісти яких перейшли виступати за колектив Сільця, а 2 – за ФК «Вільхівці». Утім, злагодженій командній грі «Говерли» великокопанці протиставили індивідуальні якості своїх окремих футболістів. Загалом був матч рівних можливостей, без особливих моментів, із надійним захистом з обох боків. Суперники діяли більше в центрі поля. Господарі, використовуючи тактику дрібних фолів та упевнені дії свого воротаря, намагалися пригасити атакувальний запал ясінянців. А за першої ж нагоди прагнули самі влучити в ціль. Щоправда, дебют поєдинку видався за абсолютним чемпіоном ліги – на 9 хв. рахунок відкрив Дмитро Рибак. Утім, переможні наміри клубу з Рахівщини поховали два потужні удари (на 20 і 82 хв.) метрів із 25 (один зі штрафного) Михайла Свища. 2:1 – перемога «Копані».

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Терново» – 2:2 (2:1)

Результативним виявився старт чемпіонату й у Тересві. Гості вимушені були втрачати очки, хоч у першому таймі перемогли завдяки вдалому ударові Тараса Маркуца. Господарі не розгубилися й після перерви активізувалися, що принесло два голи. Спочатку Володимир Терпак реалізував пенальті (53 хв.+), а потім (65 хв.) Михайло Бенко вивів свій колектив уперед. Відіграватися довелося вже тернівцям. Виручив Василь Маркуц, на 73 хв. встановивши остаточний рахунок 2:2. Слід сказати, що із 51 хв. обидві команди грали в меншості, занісши до пасиву по одній прямій червоній картці.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Карпати» (Дубове) – 1:3 (0:1)

Футболісти з Дубового приїхали в Н.Апшу в ролі фаворита й виправдали свої очікування. Правда, остаточно все вирішилося під завісу матчу. Перший тайм виграли карпатівці – у Михайла Мокана вийшов удар метрів із 20-22. Тривалий час мінімальна перевага зберігалася, та на 76 хв. Павло Попович зрівняв рахунок. І все ж кінцівка була за гостями. На 80 хв. Мирослав Фреган вивів свою команду вперед, потім на ньому сфолив суперник у власній штрафній площі, і на 88 хв. Іван Максимчук реалізував пенальті. 3:1 – за колективом із Дубового.

Незважаючи на поразку своєї команди, взірцево себе вели місцеві вболівальники. І загалом матч був організований на високому рівні й чудовому полі, у чому заслуга й граючого президента клубу Івана Попа.

Середня результативність у Східній зоні вийшла на гол вищою, ніж у Західній, – 4,0. Притому на 3 перемоги господарів одна нічия та два виграші гостей. Теж непоганий початок!

3 відповіді до “Першість Закарпаття, Східна зона, 1 тур: не гірше від Західної!”

1. Ясіня програло 3-2 бнаки а не 3-1 виправте таблицю