Господарі повністю виправдали свої сподівання, вигравши всі матчі.

DSC_7641

ФК «Боржава» (Довге) – ФК Сокіл (Кінчеш) – 2:1 (юнаки – 2:0)

(Роман Іван, 31; Фулей Іван, 68 – Міцкулич Девід, 3)

Зустріч відбувалася в коректній і приблизно рівній грі. Гості на старті матчу відкрили рахунок, однак господарі ще до перерви відновили рівновагу. А в другій сорокап’ятихвилинці один із найкращих у складі господарів Іван Фулей, який цього разу виконував на полі функції півзахисника, приніс своїй команді вольову перемогу.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 8:1 (0:10)

(Арбузов Сергій, 10; Поковба Олександр, 17; Лаба Михайло, 42, 44, 45+; Климпуш Максим 75, 80; Загорняк Євгеній, 76 – Пацак Михайло, 45+1)

Місцеві вболівальники отримали цілу пригорщу радощів, адже їх команда забила цілу дюжину голів. Особливо «весело» було наприкінці першого тайму, коли за кілька хвилин із сітки воріт голкіпери виймали чотири м’ячі й три з них –фаворитівці. Останні в другому таймі так себе й не змогли розкрити, програючи до перерви 1:5. Не спрацював і тактичний задум діяти на випередження. А ось футболісти з Невицького забили ще тричі й здобули більш ніж переконливу вікторію.

ФК «Бобовище» – ФК «Карпати» (В.Коропець) – 5:0 (4:2)

(Зизич Петро, 11, 31; Вінтонюк Дмитро, 13; Русин Андрій, 65; Балаж Олександр, 80)

Сенсації не сталося. Титуловані господарі повністю переграли свого суперника, ведучи вже після першого тайму 3:0. «Карпати», у яких була надто коротка лава запасних, могли забити гол престижу, та на 38 хв. Роман Чорі не реалізував пенальті.

ФК «Дерцен» – ФК «Заріччя» – 6:1 (1:0)

(Сорока Юрій, 10; Лозинець Михайло, 14, 73, 86; Обдирко Євгеній, 32; Мідянчик Роман, 49 – Чернявський Михайло, 54+)

Матч видався по футбольному видовищним. Незважаючи на розгромний рахунок, обидва суперники намагалися показати себе з кращого боку. Однак гостям бракувало завершення в атаці, а ось у господарів реалізація, що називається, пішла. Навряд чи можна було передбачити перемогу дерценівців саме з таким рахунком, але вони її здобули! Особливо постарався Михайло Лозинець, який відзначився хет-триком. «Заріччя» ж, попустивши в кожному з таймів по три голи, спромоглося тільки на гол престижу.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Колос» (Іванівці) – 2:1 (2:3)

(Сінкін Юрій, 30+; Курта Вадим, 77 – Напуда Василь, 8)

Хороша, бойова гра, справжнє дербі команд з одного району. Гості непогано розпочали й відкрили рахунок. Та господарі вирівняли гру й іще до перерви встановили паритет. А в другому таймі після розіграшу кутового атака продовжилася й Вадим Курта приніс своїй команді вольову перемогу.

ФК «Н.Коропець» – ФК «Сільце» – 4:0 (2:0)

(Кияк Анатолій, 45, 77; Трухан Михайло, 49; Сорока Євген, 70+)

Одна команда повністю переграли іншу. Ще в першому таймі господарі створили 4-5 моментів, та підвело невезіння. Утім, перед самим перепочинком «Н.Коропець» усе ж забив. А в другому таймі реалізація виявилася кращою, особливо на його початку. Усередині ж тайму вдалося реалізувати ще й пенальті.

Що ж, господарі прогнозовано виграли. Утім, маємо незвичні виграші (з особливо великою різницею м’ячів) у Невицькому й Дерцені. За рахунок, зокрема, і цих матчів, результативність у турі надзвичайно висока – майже 5,2.