Чемпіонат області. Вища ліга: огляд 2 туру

30.04.2018 - 10:46

За гостями – більшість матчів.

DSC_8396

МФА «Мункач» – ФК «Середнє» – 1:3 (юнаки – 6:2)

(Кодря Максим, 40 – Рацин Михайло, 13, 73+; Шольц Річард, 62)

Гра була цікавою та результативною. Переважали середнянці, хоч непогано дивилися й господарі. Більше того, до перерви вони встигли ще й зрівняти рахунок, забивши «гол у роздягальню». Утім, відчувалося, що після матчу в середу «Мункач» не встиг сповна відновитися. Тим не менше представник Ужгородщини у другому матчі поспіль виступає зі стовідсотковим результатом.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Вільхівці» – 3:1 (13:1)

(Чонка Юрій, 26; Кольцун Пилип, 58; Реплюк Михайло, 87 – Габор Василь, 14)

Гра видалася напруженою. Господарі переважали, проте напруга зберігалася майже до фінального свистка. І лише коли Михайло Реплюк під завісу поєдинку забив гол, то в такий спосіб остаточно вирішив долю поєдинку. А ось у юнаків перевага «Севлюша» виявилася настільки тотальною, що результат (13:1!) може стати рекордним у чемпіонаті.

ФК «Оболонь» (Хуст) – ФК «Поляна» – 0:3 (2:1)

(Русин Артур, 56, Мельник Едуард, 79, Русин Іван, 90)

Представник Свалявщини впевнено виглядав на виїзді, володів перевагою, грав до кінця й здобув важливу для себе перемогу. Вона засвідчила, що в цьому сезоні в полянців – високі спортивні амбіції.

ДЮСШ Тячів – ФК «Бужора» (Іршава) – 1:5 (0:0)

(Чегіль Василь, 88 – Котляр Богдан, 11, 38, 53; Бандурович Іван, 40, 55)

Іршавці продемонстрували результативну гру, ведучи ще в першому таймі 3:0. А на початку другої сорокап’ятихвилинки остаточно переможну справу було зроблено. До честі господарів, вони грали до кінця і навіть, лишившись у меншості (на 80 хв. друге попередження отримав Михайло Батрин), зуміли відзначитися голом престижу.

ФК «Ужгород» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – 3:1 (1:0)

(Дудаш Михайло, 38, 72; Бонтей Василь, 76 – Ковтан В’ячеслав, 16)

Команди грали на зустрічних курсах і подарували результативний футбол. Першими відзначилися гості. В’ячеслав Ковтан чудово реалізував штрафний. Він же до перерви міг іще двічі забити, але м’яч просвистів над поперечиною. Кінцівка ж тайму була за господарями. Спочатку гості позиційно помилилися, і Михайло Дудаш вийшов на ударну позицію, перекинувши через воротаря м’яч. Одразу після цього в ужгородців була ще одна атака, гра на випередження, але удар – вище воріт.

У другому таймі спочатку активніше діяли концгазівці, мали декілька нагод відзначитися, однак не скористалися. А ось їх суперник своїх шансів не втратив. Спочатку той же М.Дудаш у результаті добре розіграної триходівки вивів свою команду вперед, а за кілька хвилин пильність суперника приспав Василь Бонтей. Ужгородці здобули першу домашню й першу в чемпіонаті перемогу.

Що ж, тур слід вважати вдалим. Порадували, як господарі, так і особливо гості, котрі здобули три перемоги. Результативність теж приємно висока – 4,2.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.