Першість Закарпаття, Західна зона: огляд 3 туру

Три однакові рахунки й не тільки.

DSC_7801

ФК «Сільце» – ФК «Боржава» (Довге) – 0:4 (4:1)

(Боднар Іван, 57, 70, 89; Керечанин Василь, 71)

Сподівання на «Боржаву» як фаворита справдилися. Команда доволі результативно зіграла в атаці. Правда, на 33 хв. за агресивну поведінку в господарів був вилучений Михайло Брич, що теж далося взнаки.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Н. Коропець» – 1:1 (1:4)

(Гичка Сергій, 90+2 – Сорока Євген, 53)

У першому таймі краще діяли гості, які й зуміли на початку другої сорокап’ятихвилинки забити гол. Пропустивши, господарі активізувалися, перехопили ініціативу і хоч у доданий час, але все ж устигли зрівняти рахунок. Мукачівське дербі виправдало свої очікування.

ФК «Заріччя» – ФК «Колос» (Ракошино) – 2:0 (9:0)

(Томич Володимир, 47; Чернявський Михайло, 53)

Гра була без особливих моментів, команди діяли приблизно нарівні. Утім, одразу на початку другого тайму господарі забили швидкий гол, а невдовзі з контратаки – ще один. На 88 хв. гості остаточно ускладнили своє становище, коли Василь Ремета протягом двох хвилин отримав дві жовті картки й, зрештою, був вилучений.

ФК «Карпати» (В.Коропець) – ФК «Дерцен» – 0:4 (2:1)

(Обдирко Євгеній, 31; Лозинець Михайло, 66, 76, 87)

У першому таймі гра була більш-менш рівною, а ось після перерви дерценівці, уже ведучи в рахунку, завдяки хет-трику Михайла Лозинця розставили всі крапки над «і» в матчі.

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Бобовище» – 0:4 (1:2)

(Вінтонюк Дмитро, 68, 88; Русин Андрій, 78; Зінич Петро, 83)

До перерви рахунок був іще 0:0, та в другому таймі господарі «підсіли». У підсумку гості як іменитіший суперник виправдали сподівання своїх уболівальників і впевнено здолали дебютанта першості.

ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – 3:2 (-:+)

(Хмура Богдан, 65, Довжанин Сергій, 70, 80 – Лаба Михайло, 52+; Климпуш Максим, 61)

У першому таймі була рівна гра, яка не виявила переможця. А ось після перерви спочатку активніше діяли гості й швидко забили два м’ячі, реалізувавши, зокрема, і пенальті. Здавалася, перемога у них у кишені. Та господарі не змирилися з таким становищем і вирвали вольову вікторію. І хоч у гостей іще був час, щоб урятувати матч, та рідні стіни допомогли «Гірникові» зберегти потрібний рахунок. До слова, справдився прогноз, що в матчі буде забито щонайменше 5 голів.

Стосовно юнаків, то поєдинок не відбувся за відсутності лікаря. Отож гості матимуть технічний виграш.

Що ж, у турі краще зіграли гості: три виграші й одна нічия за двох поразок. Результативність висока – 3,5.