Чемпіонат Закарпаття: анонс 4 туру

11.05.2018 - 06:00

Перші три тури були так званими «розігрівальними». Тепер, коли більше стають відомі потенційні можливості кожного з учасників, розпочинається справжня битва за реалізацію поставлених на змагання завдань.

IMG_0368

12 травня (субота)

ФК «Оболонь» (Хуст) – ФК «Карпати» (Рахів)

Цікава пара приблизно рівних суперників. Обидва – поки аутсайдери й не здобули ще жодного очка. А отже, у протистоянні між собою обов’язково хтось виявиться на коні. Хто? Передбачити складно. Хустяни грають удома, але неймовірно багато пропустили. Карпатівцям потрібно проводити виїзний матч і відійти після домашнього фіаско із «Севлюшем». Видається, що особливий вплив на долю матчу матимуть і фізичні кондиції, і психологічний настрій.

ФК «Ужгород» – ФК «Поляна»

Ще одна пара, яка викликає і підвищений інтерес, і фактично є центральною в турі. «Поляна» – лідер чемпіонату, не програла жодного матчу. Та грає в гостях. Правда, почувається на виїзді теж упевнено. Ужгородці діятимуть удома й відстають тільки на одне очко від представника Свалявщини. Це неабияк мотивуватиме в поєдинку. Обидві команди просто блискуче зіграли в попередньому турі, а тому перебувають у доброму гуморі. Слід очікувати нелегкого протистояння.

13 травня (неділя)

ДЮСШ Тячів – ФК «Вільхівці»

Аутсайдер проти середняка з дивідендами на користь останнього. Господарям не позаздриш. Команда наче здобула необхідний досвід у минулому сезоні, але на старті нового впала в психологічну яму, пропустивши в трьох турах аж 17 голів. «Вільхівці», хоч і в гостях змагатимуться, але навпаки: діють стабільніше, у минулій зустрічі перемогли, готуються до фіналу Кубка області. Усе це «бонуси», які можуть «спрацювати» у цій зустрічі. Утім, ДЮСШ нічого не залишається, як шукати вихід із ситуації, що склалася, а їх суперникові демонструвати свою звичну гру. Не слід скидати з рахунку, що на матч може вплинути фактор тячівського дербі. Хоч поки фаворит – усе ж команда Юрія Бучка.

МФА «Мункач» –ФК «Бужора» (Іршава)

І ця пара може порадувати хорошим протистоянням. Господарі поки без очок, але щонайменше можуть покладатися на рідні стіни й мотивуватимуть себе намаганням узяти перші очки в чемпіонаті. Бужорці їдуть на матч у статусі одного з лідерів, та гратимуть на виїзді й мають психологічний тягар у вигляді домашньої відчутної невдачі в попереднього турі. В іршавців атакувальна ланка виглядає потужніше, але минулого разу дала збій. Як же буде цього разу?

ФК «Середнє» – ФК «Вітязь» (Концгазо)

У команд однакова кількість очок, мають відповідно 4 й 5 місця, свої останні матчі виграли. Це додає інтриги зустрічі. Проте є одне «але». Середнянці в статусі срібного призера й матимуть поєдинок дома, а концгазівці – дебютанти у вищій лізі й виходитимуть на поле в гостях. Отож перевага поки на боці команди Василя Варги. Але обидва суперники – з Ужгородщини. Чи вийде в них дербі районного масштабу?

Більшість матчів туру – з підвищеним градусом інтриги. А можливо, слід сподіватися на несподіванку? Отож чекаємо результатів ігор загалом.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.