Першість області, Західна зона: анонс 4 туру

11.05.2018 - 11:06

Як і у вищій лізі, матчі відбуватимуться протягом двох днів.

DSC_7787

12 травня (субота)

ФК «Бобовище» – ФК «Гірник» (Рокосово)

Чемпіон ліги приймає вдома новачка. Бобовищанці добре збалансовані і в нападі, і в захисті. Грають удома. Безперечно є фаворитами. Та «Гірнику» особливо втрачати нічого. Команда в попередньому матчі взяла три очки й тепер матиме іспит. Результатом участі в ньому буде відповідь на запитання, наскільки дійсно колектив сильно виглядає в протистоянні з лідерами.

ФК «Дерцен» – ФК «Фаворит» (Шишлівці)

Господарі набрали обертів і в поєдинку з аутсайдером намагатимуться взяти три очки, щоб закріпитися в трійці лідерів. Більше того, у представника Мукачівщини потужно виглядають усі ланки, а у «Фаворита» – із точністю до навпаки: проблема на проблемі. Що відбудеться: Дерценівці, хоч і теж є новачком чемпіонату, упевнено візьмуть очки чи футболісти із Шишлівців зберуться й намагатимуться вибратися з турнірного дна?

13 травня (неділя)

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Колос» (Іванівці)

Хоч в одних є досвід за плечами, а в інших – тільки спортивні амбіції дебютанта, зустрічаються команди з верхньої частини «турнірки». Це може зумовити цікавий характер протистояння в матчі. Водночас минулого туру представник Іршавщини впевнено переміг на виїзді, тоді як його суперник удома зіграв унічию. Вищесказане поки свідчить на користь «Боржави».

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Сільце»

Зустрічаються аутсайдери. У них по 1 очку. Однак «Сокіл» гратиме вдома, у нього на старті сезону краще зарекомендували себе нападники й захисники порівняно із суперником. Здобути залікові бали може кожен учасник матчу, та шанси на успіх – вищі в саме в господарів.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Карпати» (В.Коропець)

Мукачівське дербі. Команди розділяє тільки одне очко. Рідні стіни дозволяють розраховувати на успіх більше ракошинцям. Особливо зважаючи на проблеми в захисті карпатівців

ФК «Н.Коропець» – ФК «Заріччя»

Господарі прагнуть наздогнати трійку лідерів і будуть цим особливо мотивовані, а представник Іршавщини хоч і середняк, та все ж матиме зустріч на виїзді. Плюс захист останнього має більше проблемних місць. Чи стане це аргументом для успіху «Н.Коропця»?

За всіма законами логіки господарі повинні повністю виграти цей тур. Очікувати на її гегемонію чи будуть сюрпризи?

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.