Першість області. Східна зона: огляд 4 туру

14.05.2018 - 11:05

Сьогодні завершуємо підсумовувати перебіг недільних поєдинків.

DSC_1101

ФК «Золотарьово» – ФК «В.Копаня» – 2:0 (юнаки – 2:1)

(Орос Василь, 58, 78+)

В певні ігрові епізоди краще виглядали то одна, то інша команда. Утім, видно, футболісти «Золотарьова» більше хотіли перемогти, адже не тільки реалізували 11-метровий, а й забили з гри.

ФК «Вишково» – ФК «В.Бичків» – 3:0 (0:7)

(Антал Крістіан, 30; Фіцай Михайло, 47; Зейкан Віктор, 48)

Матч відбувався в коректному (лише одна жовта) і майже рівному суперництві. Ініціатива належала господарям, але гості конструктивно відповідали. Утім, забити змогли тільки вишківці. Особливо вдалим для них виявився початок другого тайму. Коли ж рахунок став 3:0, лідер чемпіонату все зробив для того, щоб принаймні зберегти цю перевагу.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Карпати» (Дубове) – 3:0 (2:3)

(Павлючок Мирослав, 19; Демидюк Степан-Сергій 56; Микитюк Іван, 78+)

Моменти були в обох команд, проте одні змогли їх реалізувати, а інші – ні. Це притому, що в господарів Степан-Сергій Демидюк на 66 хв. отримав другу жовту картку й залишив поле. До того, щоправда, господарі не реалізували пенальті на 50 хв. І ще до слова: гості залишилися невдоволені арбітражем матчу й проситимуть федерацію розглянути суддівство в зустрічі за допомогою відео, зокрема щодо призначення двох пенальті. Своєю чергою суддя в полі переконаний, що обидва 11-метрові були. Що ж, зважаючи на окремі інші матчі, КДК цього разу роботи вистачатиме…

ФК «Вікторія» (Б.Церква) – ФК «Діброва» (Н.Апша) – 1:1 (4:0)

(Чубан Михайло,23; Савич Антон, 57)

Матч був бойовим: 5 жовтих карток. У підсумку, мабуть, закономірна нічия. Правда, господарі могли й програти, коли їх захисник на 86 хв. в одній із атак «Діброви» вибивав м’яч із порожніх воріт. Водночас у матчевому рапорті зроблено запис: президент клубу гостей неодноразово виходив на поле й нецензурно висловлювався на адресу арбітра та асистентів. Отож і тут без розгляду КДК не обійдеться…

ФК «Іза» – ФК «Авангард» (Тересва) – 1:0 (0:2)

(Ярослав Мадяр, 90+2)

У цьому матчі тересвівці виглядали технічнішими, але моментів більше створили футболісти Ізи. Зрештою, вони й забили. Притому в доданий час. Зі штрафного метрів із 17 перемогу господарям приніс Ярослав Мадяр.

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «Терново» – 0:1 (1:1)

(Лавришин Руслан, 86)

У першому таймі тернівці були активнішими, а потім тривало більш рівне суперництво. На 63 хв. за удар ногою суперника був вилучений беркутівець Іван Дебич. І наприкінці зустрічі гості реалізували чисельну перевагу та здобули три очки.

У цілому тур вийшов за господарями. У них 4 перемоги при одній нічиїй та одній поразці. Водночас пари були такими, що в зустрічах спостерігалося неабияке суперництво. Звідси порівняно невисока результативність – 2,0.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.