Футбольна Берегівщина: огляд 2 туру чемпіонату району

14.05.2018 - 13:24

У неділю, 13 травня, відбулися ігри 2 туру чемпіонату Берегівського району з футболу. Ігри пройшли цікаво в гострій боротьбі на футбольних полях. Цей тур був результативним – у трьох іграх забито 18 голів. До того ж, було пробито три одинадцятиметрових штрафних і три вилучення.

bs2077

ФК «Перехрестя» – ФК «Запсонь» – 1:3 (3:0)

Після поразки в Кідьоші ФК «Перехрестя» повинно було вдома доводити свою конкурентоспроможність з ФК «Запсонь», але перевага гостей була очевидною. Уже на 15 хвилині лідер атак Запсоня Роберт Давід відкрив рахунок. Перший тайм так і завершився мінімальною перевагою. На 53 хвилині стався курйозний момент, коли захисник Перехрестя Роберт Дюрков влучив у власні ворота 0:2 на користь гостей. А на 65 хвилині Роберт Давід провів третій гол у ворота суперника. Футболісти Перехрестя на 81 хвилині спромоглися на гол престижу, завдяки влучності Золтана Дюркова. У результаті 3:1 на користь гостей. Юнаки Перехрестя знову перемогли і лідирують в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 6 залікових балів.

ФК «Батьово» – ФК «Кідьош» – 3:1 (0:0)

Ця гра видалася цікавою і напруженою, адже обидва колективи ставлять високі завдання на сезон. Дебют гри був на користь Батьова. На 17 хвилині Антон Павленко відкрив рахунок, а на 25 хв. Іван Пилипканич його подвоїв. Але напруга в грі тільки зростала, в деяких футболістів здавали нерви, що і вилилося у вилучення на 35 хвилині гравця господарів Андрія Пилипканича за агресивну поведінку по відношенню до суперника. Як одна команда, так і інша намагалися змінити гру, але рахунок до перерви не змінився. Після перерви напруга не зникла. А на 76 хвилині за фол останньої надії і другу жовту картку з поля був вилучений голкіпер Кідьоша Золтан Кордош. Граючий тренер Батьова Ігор Чернік забив третій гол з пенальті. До того ж за образу арбітра з поля був вилучений гравець ФК «Кідьош» Максим Печерський. Граючи в меншості, футболістам Кідьоша на 81 хвилині вдалося забити гол престижу. Автором голу став Тихомир Дерцені. Завдяки другій перемозі поспіль ФК «Батьово» очолив турнірну таблицю. Юнаки цих команд розписали нульову нічию.

ФК «Вилок» – ФК «Берегуйфолу» – 6:4

Гра цих суперників подарувала глядачам напругу і найбільшу кількість забитих голів. У цій грі їх було десять. Події на полі почали стрімко розвиватися із перших хвилин. Уже на 3 хвилині, завдяки влучності Гергея Горвата, гості повели в рахунку. А на 10 хвилині Василь Микулка, реалізувавши пенальті, зрівняв рахунок. На перерву команди пішли за нічийного рахунку 1:1. Після перерви гра стала ще цікавішою. На 46 хвилині той же Гергей Горват знову вивів Берегуйфолу вперед. Але Василь Микулка на 56 хвилині зрівняв рахунок, а на 60 хвилині Себастьян Полоташ вивів Вилок уперед. За хвилину той же Гергей Горват зрівнює рахунок – 3:3. За чотири хвилини забиває Полоташ, а на 80 хв. той же Себастьян Полоташ подвоює – 5:3. На 83 хвилині Матяш Сій з пенальті скорочує рахунок до мінімуму. А переможну крапку на 88 хвилині в грі поставив Василь Микулка. Таким чином, Вилок отримує перемогу з рахунком 6:4. У цій грі три гравці відмітилися хет-триками. У Вилока Василь Микулка, Себастьян Полоташ, а у Берегуйфолу – Гергей Горват.

Як показали ігри перших двох турів чемпіонату, хоч участь бере мала кількість команд, але прохідних ігор не буде. Адже команди рівні і сезон буде цікавим.