Футбольна Іршавщина: огляд 2 туру чемпіонату району

14.05.2018 - 18:27

13 травня відбувся 2 тур чемпіонату Іршавського району.

32239638_1871171406514264_3590985606013911040_n

Одразу два матчі претендували на роль центрального поєдинку: дербі Дубрівки та Білок, а також протистояння ільницького «Шахтаря» проти приборжавського «Будівельника».

У першій грі місцевій «Дружбі» було конче необхідно підтвердити чемпіонські амбіції після технічної поразки, отриманої в першому турі в Приборжавському через неспортивну поведінку керівництва команди. Однак досить несподівано вже на 16-й хвилині ФК «Білки» вели з рахунком 2:0 (відзначилися Іван Панющик та Василь Станко). До честі господарів, вони швидко оговталися і, завдяки голу Василя Мельника та дублю Богдана Кормоша, ще до перерви вийшли вперед. На передостанній хвилині другого тайму Віталій Подлевський встановив остаточний рахунок – 4:2.

У протистоянні Ільниці та Приборжавського долю матчу вирішив один гол: після підступного удару зі штрафного від Тараса Полончака голкіпер «Шахтаря» Ярослав Кепша відбив м’яча перед собою, де захисники необачно залишили на самоті В’ячеслава Крюкова. Приборжавці після двох перемог очолюють турнірну таблицю.

Завдяки голам Івана Галаса та Павла Анинця ФК «Гребля» здобула виїзну перемогу в Імстичеві, а ФК «Бронька» в історичному першому офіційному домашньому поєдинку здолала «Лозу» (в господарів відзначилися граючі керівники команди В’ячеслав Шуста та Юрій Кузан, а в лозян – капітан команди Василь Келемеш).

Таким чином, «Гребля» та «Лоза» теж доволі неочікувано після двох турів ділять друге-третє місце в турнірній таблиці.

У наступному турі ФК «Лоза» на іршавському стадіоні ДЮСШ приймає дубрівську «Дружбу», ільничани їдуть в гості до Білок, «Гребля» прийматиме «Броньку», а «Імстичево» спробує гідно зіграти на полі лідера в Приборжавському.