Футбольна Мукачівщина: огляд 3 туру чемпіонату району

15.05.2018 - 07:28

3 тур чемпіонату пройшов на футбольних полях Мукачівського району.

viber image

ФК «В. Лучки» – ФК «Ключарки» – 3:1

Голи: 23’ Голод Юрій, 67’ Теличко Дмитро, 90’+2 Варга Юрій (ФК «В. Лучки») – 74’ Глагола Іван (автогол).

Центральний матч 3 туру відбувся на стадіоні села Великі Лучки, де місцева команда приймала одного з лідерів Чемпіонату ФК «Ключарки». Матч був насичений гострими гольовими моментами, безкомпромісною боротьбою на кожному клаптику футбольного поля і тримав в напрузі уболівальників обох команд до кінця матчу. Ігрова перевага за кількістю створених гольових моментів була на боці команди-господарів, які «пробачали», не реалізовуючи стовідсоткові гольові моменти. Жирну крапку в матчі поставив гравець ФК «В. Лучки» Варга Юрій, який на 92 хв. майстерно реалізував гольовий момент, чим звів нанівець усі намагання суперника додати до активу команди такі бажані очки.

ФК «Подгоряно» – ФК «Макарьово» – 5:0

Голи: 19’ Стецьо Андрій, 50’, 62’, 64’ Делеган Іван, 66’ Єлічек Іван (ФК «Подгоряно»).

У даному матчі команда гостей у першому таймі гідно чинила опір одній із найкращих атакувальних команд чемпіонату, однак ФК «Макарьово» помітно підсіло у фізичному плані, що призвело до 4-ох пропущених м’ячів у 2 таймі. У підсумку – 5:0.

ФК «Ромочевиця» – ФК «Страбичево» – 2:2

Голи: 83’ Балога Юрій, 90’+3 Нечипаєв Євген (ФК «Ромочевиця») – 34’ Синкович Ярослав, 55’ Решко Віктор (ФК «Страбичево»).

У цьому матчі «Страбичево» підтримувало шалену інтригу до 83 хв. матчу, ведучи в рахунку 0:2, але наприкінці гри команда-господар проявила характер та з метою реабілітації перед власними вболівальниками «билася» до фінального свистка, що дало можливість зрівняти рахунок та записати в актив обох команд по першому очку в чемпіонаті.

ФК «Н. Давидково» – ФК «Зняцьово» – 8:2

Голи: 3’ Кабацій Михайло, 7’, 83’ Медвідь Сергій, 9’, 11’, 45’ (пенальті) Варга Едуард, 25’ Качур Євген, 76’ Мердєєв Вадим (ФК «Н. Давидково») – 40’ Химинець Едуард, 55’ Гладжикурка Мирон (ФК «Зняцьово»).

Матч між цими командами порадував шанувальників футболу «зливою» голів. На жаль, «Зняцьово» не змогло вчинити гідного опору досвідченій команді Н. Давидкова та 8 разів виймало м’ячі з власних воріт. Однак до кінця матчу команда гостей зуміла забити «голи престижу» та завершити матч із рахунком 8:2. Окремо хочеться відмітити велике бажання офіційних представників ФК «Зняцьово» створити гідну команду для боротьби за призові місця та повернути футбол до населеного пункту, де 14 років не було футбольної команди.

Результати юнацьких складів:

ФК «В. Лучки» – ФК «Ключарки» – 0:4

Голи: 10’ Химинець Іван (автогол) (ФК «В. Лучки»), 13’ Богдан Владислав, 23’ Герей Василь, 67’ Мозер Віктор (ФК «Ключарки»).

ФК «Н. Давидково» – ФК «Зняцьово» – 8:1

Голи: 10’, 15’, 34’, 44’ Гранчак Олександр, 30’, 50’, 57’ Черепаня Олександр, 62’ Балаж Олександр (ФК «Н. Давидково») – 64’ Паук Іван (ФК «Зняцьово»).

ФК «Ромочевиця» – ФК «Страбичево» – 0:0

Таблиця Мук району

Таблиця Мук району юнаки

Федерація футболу Мукачівського району

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.