Стадіон у Минаї продовжує активно готуватися до фіналу Кубка області

16.05.2018 - 14:26

Організатори матчу кажуть, що споруду буде не впізнати.

DSC_6693

Справді, робота, як кажуть, кипить. Зокрема, в розмові зі мною Віктор Качур, заступник голови ФФЗ, зазначив: «Від недавньої нашої зустрічі з вами на стадіоні ви б сьогодні прийшли та не впізнали його. Замість тих ділянок територій, де були «болото» й розбита дорога, там уже нині заасфальтовано. З’явилося облаштоване, викладене з бруківки довжиною 160 м місце для паркування авто. Практично завершене будівництво фірмового магазину на вході. Ззаду стадіону розташована гриль-зона для відпочинку, адже насамперед усе робиться для зручностей уболівальників. Уже завезені для глядачів сидіння, виконані в кольорах футбольного клубу «Минай», дуже якісні. Досить затратними є комунікації. Тим не менше, прокладена основна каналізація. Також де центральна трибуна, уже повністю встановлена столярка, споруджено місця для запрошених, великі панорамні вікна з чудовим оглядом».

Загалом виконано неймовірний обсяг робіт. Віктор Миколайович додає, що закінчено покриття над центральною трибуною. Усередині приміщень здійснюють утеплення, монтують електричні проводи. Ще закуплено сучасне табло розміром 6 на 3 м, яке монтують прямо навпроти центральної трибуни.

Одне слово, до останньої встановленої дати (9 червня) усе буде виконано. «Хлопці фактично своє слово дотримали, через що їм честь і хвала. Особливо хочу подякувати президентові футбольного клубу Валерію Пересоляку. За потреби могли б фінал провести й 19 травня, але все робиться для області в цілому, щоб було зручніше вболівальникам, тому перенесли на 9 червня. Залишаються останні штрихи, і їх буде привнесено в загальний фронт робіт. Завершивши об’єкт, ФК «Минай» фактично зробить пам’ятник сам собі. Адже стадіон нікуди не зникне й служитиме людям і служитиме. Фінал, думаю, теж буде організовано на вищому рівні. Тим паче, що якість газону досить висока, а отже, футболісти матимуть змогу показати все, на що здатні», – додав на завершення В.Качур.

Спостерігаючи особисто за тим, як від початку будівництва змінюється стадіон, я зробив висновок: основна його перевага в тому, що об’єкт зводять з душею. А тем де є душа, вируватиме справжнє життя!

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Одна відповідь до “Стадіон у Минаї продовжує активно готуватися до фіналу Кубка області”

  1. ЗАПРУТНЯК ВІКТОР коментує:

    Про освітлення підігрів нічого не сказано….

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.