Першість області. Західна зона: огляд 5 туру

Отже, говоримо про сьогоднішні матчі.

DSC_9947

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК Сокіл (Кінчеш) – 1:0 (2:2)

(Герц Андрій, 71+)

Команди діяли зі змінним успіхом: то одні володіли територіальною й ігровою перевагою, то інші. Найкраще себе зарекомендували захисники. І власне, матч закінчився б нульовою нічиєю, та гострі порушили у своїй штрафній площі правила. Гол Андрія Герца з пенальті виявився єдиним.

ФК «Заріччя» – ФК «Боржава» (Довге) – 1:1 (2:1)

(Чернявський Михайло, 47 – Бровдій Іван, 1)

На правах господарів «Заріччя» десь було навіть кращим, однак досвіду не займати й довжанцям. У підсумку, як і очікувалося, вийшла безкомпромісна гра. Вирішальними в ній стали перші хвилини обох таймів. Спочатку рахунок уже на першій хвилині зустрічі забили боржавці, та на старті другого заріччяни відновили паритет, який до кінця поєдинку так і не змінився.

ФК «Карпати» (В.Коропець) – ФК «Н.Коропець» – 2:4 (0:0)

(Чоря Роман, 15; Орос Сергій, 85 – Трухан Михайло 55, 75; Сорока Євген, 25; Бундаш Йосип, 17)

Коропецьке дербі видалося результативним. Як наслідок, команди забивали в обох таймах. У гостей це виходило краще, і зрештою, вони перемогли за рахунок більшого досвіду.

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Колос» (Ракошино) – 0:10 (6:1)

(Болдог Даніел, 37; Курта Вадим 84: Горський Олександр, 42; Чайка Владислав, 22; Болдижар Юрій, 8; Лазарь Олександр, 38, 64, 67, 70; Орбан Іван, 61)

Маючи хорошу юнацьку команду, «Фаворит» поки таким не може бути із-поміж дорослих. 0:10 удома (по 0:5 у кожному з таймів) коментарів не потребують, як і 41 пропущений м’яч у п’яти зустрічах загалом.

ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Дерцен» – 0:3 (0:2)

(Лозинець Михайло, 53; Мідяник Роман, 62; Міклош Олександр, 78)

Гості зіграли по-лідерськи й здобули три очки. Утім, до перерви точилося рівне суперництво. У другому ж таймі представник Мукачівщини зумів здолати гірників. Слід додати, що цей матч відбувся коректно, без грубощів.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Бобовище» – 1:5 (1:10)

(Янцьо Микола, 90+ – Бабич Володимир, 45, 82; Вінтонюк Дмитро, 51; Калій Михайло, 66; Бобик Сергій, 77)

Гра відбувалася в коректному суперництві (лише дві жовті картки). Гості підтвердили статус фаворита матчу, хоч перший раз розписалися у воротах суперника перед самісінькою перервою. Та в цілому вони переграли господарів: більше контролювати м’яч, продемонстрували більше майстерності. Звідси – результат. Утім, слід віддати належне й футболістам із Невицького: вони змагалися до кінця й хай у доданий час, та все ж забили гол престижу.

За відгуками, у цілому тур видався більш-менш спокійним. У ньому домінували гості: 4 виграші при одній нічиїй та поразці. Не обійшлося без розгромних підсумків ігор, тому результативність висока – майже 4,7.