Футбольна Мукачівщина: огляд 4 туру чемпіонату району

22.05.2018 - 11:42

У неділю, 20 травня, відбулися чергові матчі чемпіонату Мукачівського району з футболу.

IMG_7007-1

ФК «В. Лучки» – ФК «Подгоряно» – 0:2

Центральний матч туру відбувся у с. В. Лучки, де зустрічались одні з лідерів чемпіонату ФК «В. Лучки» – ФК «Подгоряно».

На стартових хвилинах гра була рівною. Обидві команди намагалися проводити свої атаки «через фланги», де у складах обох команд виділялися Іван Делеган (ФК «Подгоряно») та Дмитро Теличко (ФК «В. Лучки»). На 9 хв. матчу кращий бомбардир команди ФК «Подгоряно» Іван Єлічек скористався помилкою в захисті господарів та відкрив рахунок в матчі, чим збільшив свій показник у чемпіонаті до 5 голів. У подальшому гра проходила в обопільній боротьбі за м’яч і кожна з команд могла досягти успіху, але гравці не реалізовували стовідсоткові гольові моменти.

У другому таймі господарі додали у швидкості, чим збільшили натиск на команду гостей, але не змогли довести свої атаки до результативного завершення. Натомість, на 78 хв. матчу, нападник «подгорян» Іван Делеган, скориставшись контратакою своєї команди, забив другий м’яч у ворота господарів. Цікава гра обох команд завершилася з рахунком 0:2, що дало змогу ФК «Подгоряно» очолити турнірну таблицю, а ФК «В. Лучки» втратили перші очки в чемпіонаті та змістилися на третю позицію.

ФК «Ключарки» – ФК «Страбичево» – 1:1 (1:0)

Не менш напружено проходила гра у с. Ключарки, де зустрічалися ФК «Ключарки» та ФК «Страбичево». Перший тайм був наповнений боротьбою та великою кількістю помилок в центрі поля обох команд, які не призводили до гострих моментів і ударів в площину воріт. У другому таймі обидві команди додали в активності. На 58 хв. гравець ФК «Страбичево», скориставшись діркою на правому фланзі суперника, та за допомогою гострої передачі товариша по команді, ударом поцілив у дальній кут воріт – 0:1. Не довго довелося радіти команді гостей, адже через 10 хв., на 69 хв матчу, гравець ФК «Ключарки» Віктор Телінгер наніс підступний удар після якого м’яч з відскоком від землі влетів під перекладину воріт – 1:1. До конці матчу можливості змінити рахунок були у представників обох команд, які нехтували своїми моментами. У загальному гра команд була рівною, що підтверджує рахунок на табло – 1:1.

ФК «Макарьово» – ФК «Н. Давидково» – 0:2 (0:2)

Упевнену гру демонструє ФК «Н. Давидково», який цього разу гостював у с. Макарьово. На цей раз вони здобули чергову перемогу над одним із «аутсайдерів» чемпіонату ФК «Макарьово». Господарі поля за рахунок характеру намагалися переграти команду гостей, але досвід взяв своє. Протягом матчу двічі відзначився результативними діями гравець ФК «Н. Давидково» Едуард Варга, який з 7-ма забитими м’ячами очолив список кращих бомбардирів чемпіонату.

ФК «Зняцьово» – ФК «Ромочевиця» – 2:0 (1:1)

Першу перемогу в змаганнях здобули футболісти ФК «Зняцьово». На 52 хв. матчу Чухта Михайло забив перший м’яч у ворота ФК «Ромочевиця», а на 64 хв Метричко Василь подвоїв рахунок – 2:0. Ця перемога дала змогу «зняцівцям» покинути останню сходинку турнірної таблиці і переміститися на 5 місце.