Першість Закарпаття. Східна зона: огляд 6 туру

Матчі видалися безкомпромісними (жодної нічиєї) і багатими на події.

DSC_1519

ФК «Золотарьово» – ФК «Діброва» (Н.Апша) – 2:1 (1:1)

(Орос Василь, 8; Мацюнич Василь, 18 Оприш Іван, 39)

У господарів доволі потужним видався початок гри. Цього виявилося достатньо для загальної перемоги. А ось гості, створивши ряд моментів, забити не змогли.

Цікаво, що, за попередньою інформацією, у складі золотарьовців виступав футболіст, який у цей час офіційно виконував на матчі… обов’язки представника поліції. Щоправда, потім повернувся до своєї звичної справи, а на 78 хв. ще й з’явився майор поліції.

ФК «Вишково» – ФК «Авангард» (Тересва) – 4:1 (3:3)

(Зейкан Віктор, 6, 16; Молодик Іван, 64; Фіцай Микола, 69 – Дерковець Владислав, 74)

У цьому матчі все вийшло логічно. Лідер зони на класі переграв аутсайдера. Господарі вдало розпочали, а в другому таймі попри більший спротив суперника ініціативи йому загалом теж не віддали.

ФК «В.Бичків» – ФК «В.Копаня» – 2:3 (2:1)

(Детчук Михайло, 62; Локота Євген, 81 – Ярема Анатолій, 36, 67; Агапітов Ігор, 54)

Видалася доволі напружена й безкомпромісна зустріч. Про це свідчать і 5 жовтих карток. У першому таймі активніше діяли гості, а в другому гра вирівнялася, та у «В.Копані» необхідний для виграшу запас уже був.

ФК «Вікторія» (Б.Церква) – ФК «Терново» – 5:4 (3:1)

(Ман Юрій, 52; Попша Давид, 53+; Ціпле Юрій 57; Штефан Василь, 70; Попша Михайло, 75 – Маркуц Василь, 4; Кіра Іван, 33; Каптола Роман, 35, 68)

Справжній футбольний трилер розігрався в цьому матчі. Гості після першого тайму вели 3:0, однак у підсумку поступилися 4:5. Особливо білоцерківці активізувалися на початку другої «сорокап’ятихвилинки». За такого емоційно насиченого протистояння поєдинок видався доволі коректним (лише 1 жовта картка).

ФК «Іза» – ФК «Карпати» (Дубове) – 1:2 (1:0)

(Маслей Ігор, 26 – Фреган Мирослав, 52; Мокан Михайло, 72)

На перебіг подій у матчі впливала якість поля. Команди більше покладалися на самовіддачу своїх футболістів. У першому таймі була приблизно рівна гра, хоч гостріше атакували «Карпати». В останні ж хвилин 30 активніше діяли ізяни, але не склалося з реалізацією. Щоправда, на 73 хв. за другу жовту картку вилучення отримав Мирослав Фреган, і гості лишилися в меншості. Та прийнятний для себе рахунок зберегли. Стався певною мірою аналогічний епізод і в господарів, але після гри: за погрози арбітру червону картку отримав Степан Холод.

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 3:1 (2:4)

(Менжул Євген, 26; Велеган Павло, 44+, 81 – Климпотюк Дмитро, 80)

Аутсайдер зумів дати бій одному з фаворитів! Схоже, гості не налаштувалися як слід на суперника, а останньому набридло бути без очок. Наприкінці зустрічі бедевлянці могли забити ще один м’яч, але не реалізували хороший момент. Утім, і без того «Беркут» здобув першу перемогу в першості.

Отже, маємо цікаві матчі з несподіваними результатами. У турі 4 перемоги здобули господарі, 2 – гості, а результативність, приємно констатувати, висока – 4,8.

5 відповідей до “Першість Закарпаття. Східна зона: огляд 6 туру”

1. Антон :

Вобще як це можливо? Як й виграв і дивився зя порядком! Питання при неправильний поведінці вболівальників що він мав робити? І де був цей майор раніше? І чого він туди прийшов якщо на матчі вже був представник поліції?

2. Уболівальник :

З чого Ви взяли що на матчі Золотарьово – Діброва не було працівника поліції???? Мені просто звідки такі сплідки??? Якщо команда програє потрібно виправдовуватись. Я лише вболівальник і я лише за гарну гру, але ж це маразм шукати проблеми в поліції) хай шукають проблеми у суддійстві