ФОТО. Футбольне Берегово: Кубок до Дня міста

30.05.2018 - 00:51

У третій день святкування 955-ої річниці заснування міста Берегово відбувся бліц-турнір із міні-футболу. За кубок змагались 6 команд. Згідно з жеребом команди були розподілені на 2 зони: зона А – ФК «Соколята», ФК «Берегвідейк», ФК «Берегово»; зона В – ФК. «В.Бакта», ФК. «Гела», ФК «В.Бийгань».

18_05_27_varoskupa_2018 181

Змагання пройшли на високому рівні без особливих порушень. Інтрига крилася в тому, що більшість матчів завершилися з мінімальним рахунком. Серед знайомих досвідчених колективів новачок ФК «Соколята» хоч і не вийшов з зони, але добряче полоскотав нерви суперникам. Приємно було б бачити ще кілька таких амбіційних колективів у майбутньому чемпіонаті.

Результати ігор у підгрупах: «Соколята» – «Берегвідейк» – 0:1, «В. Бакта» – «Гела» – 0:1, «Соколята» – «Берегово» – 0:2, «В. Бакта» – «В. Бийгань» – 0:3, «Берегвідейк» – «Берегово» – 1:0, «Гела» – «В. Бийгань» – 0:3.

По завершенні ігор у зонах розпочалися баталії за лідерство в турнірі.

Так, у матчі за 3 місце «Берегово» впевнено перемогло «геологів» із рахунком 4:0, а в поєдинку, що визначав переможця турніру, результат нічийний, 1:1. Прийшлося пробивати пенальті. «Берегвідейк» спромігся забити 1 гол, а бийганьці вколотили 3 і виграли Кубок.

У церемонії нагородження взяли участь Жолт Леврінц – голова Федерації футболу м. Берегово, його заступник Іван Войтович та головний спеціаліст відділу у справах жінок, сім’ї, молоді та спорту міської ради Василь Фекете, які вручили переможцям змагань медалі, грамоти та Кубок футболістам ФК «В.Бейгань». Учасники також отримали бонуси від організаторів турніру – по бочці пива для команди з метою проведення відпочинку після ігор і жвавого обговорення ситуації в турнірі, майстерності володіння м’ячем, забитих голів тощо.

Найближчим часом Федерація футболу м. Берегово за підтримки міської ради планує розпочати міський чемпіонат. Планується проведення ігор на майданчику розміром 60 на 40 і з складом команд 7 +1. Уже шість команд висловили наміри брати участь, однак Федерація очікує більше пропозицій від учасників.

Федерація футболу м. Берегова

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.