Футбольна Берегівщина: анонс ігор 5 туру чемпіонату району 

01.06.2018 - 19:26

У неділю, 3 червня, пройдуть ігри 5 туру чемпіонату району з футболу. Щоправда, матч ФК «Вилок» – ФК «Перехрестя» перенесений на середу, 6 червня.

33141765_1640255122759840_7148589772720570368_n

ФК «Батьово» – ФК «Запсонь»

Центральна гра туру, результат якої передбачити важко. Батьово – лідер, Запсонь – на другому місці. Однозначно, кожна з команд буде прагнути перемогти. Батьово захоче закріпити лідерство, а Запсонь – наздогнати суперника. Команди грають у різному стилі. Господарі продовжують обрану тренером тактику гри в короткий пас і командні дії, що, як показує результат, приносить їм успіх. А гості проповідують швидку гру, направлену на атаку воріт суперника через швидких гравців атакуючої лінії. Буде цікаво.

ФК «Кідьош» – ФК «Берегуйфолу»

Кідьош знаходиться у групі лідерів чемпіонату, Берегуйфолу – аутсайдер без єдиного очка. Здавалося б, господарі легко отримають перемогу. Але футболісти гостей налаштовані брати очки. Їм вдалося частково вирішити кадрові проблеми. На останньому рубежі, за попередніми даними, в воротах дебютує кращий воротар минулого сезону Бейло Боднар. Саме ця позиція у попередніх іграх була найвразливішою, що і стало причиною пропуску великої кількості голів. Але Кідьош ставить високі завдання і гратиме тільки на перемогу.

ФК «Вилок» – ФК «Перехрестя»

У неділю Вилок святкуватиме День селища, тож, за згодою обох команд, гра відбудеться 6 червня. ФК «Вилок», якому у грі 4 туру за порушення регламенту зарахована технічна поразка, намагатиметься отримати перемогу. Колектив хороший, демонструє висококваліфіковану гру. Втрачати очки в домашніх стінах бажання не має. ФК «Перехрестя» в минулому турі отримало першу перемогу з великим рахунком. Це, однозначно, позитивно вплинуло на гру команди, тож у грі з географічним сусідом вони намагатимуться взяти хоча б очко.

Федерація футболу Берегівського району

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.