Футбольна Хустщина: турнір «Велет» відбувся у Велятині

04.06.2018 - 11:38

Дев’ятий рік поспіль 1 червня Хустська ДЮСШ разом з Велятинською ЗОШ І-ІІІ ступенів та сільською радою проводять у Велятині турнір «Велет», присвячений Дню захисту дітей.

Цього року в змаганнях брали участь юнаки 2006-2007 р. н.: дві команди села Ізи, м. Хуст та села Велятина. Перед початком змагань голова сільської ради села Велятина Жанна Микитюк та директор Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Наталія Цифра тепло привітали футболістів із Днем захисту дітей, побажали їм успішно закінчити навчальний рік, дружити зі спортом, а в турнірі –перемогти сильнішому.

У першій грі зустрілися команди юних велятинців та села Ізи (молодша група). Із рахунком 3:0 перемогу здобули юні велятинці. У наступній грі старша група села Ізи змагалася з командою м. Хуст. Основний час закінчився з рахунком 0:0. У післяматчевих пенальті перемогу здобули хустяни з рахунком 5:3. Третє та четверте місця розіграли вихованці батька та сина Вучканів, тренерів Хустської ДЮСШ. Основний час закінчився з рахунком 2:2. У післяматчевих пенальті з рахунком 4:2 перемогу здобула старша група с. Іза Віктора Вучкана. У боротьбі за основний приз позмагалися вихованці Миколи Буковецького та юні велятинці – переможці минулорічного турніру. Із рахунком 0:1 перемогу здобули юні хустяни. Гол забив юний Йосип Джумурат, який визнаний кращим гравцем турніру. Йому вручено приз від підприємця Василя Цифри з с. Велятино.

За перше та друге місця гравці команди нагороджені дипломами та грамотами Хустської ДЮСШ та Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Від Велятинської сільської ради та Велятинської ЗОШ усі учасники турніру дістали солодкі призи, а районна федерація футболу Хустського району на чолі з Василем Ізаєм нагородила команду-переможницю футбольними м’ячами. Разом із тим Василь Ізай вручив подяку обласної федерації футболу голові сільської ради Жанні Микитюк за розвиток сільського футболу. Після матчу було зроблено фотографію на згадку про змагання. Футбольне свято вдалося на славу.

Василь ДЕЯК

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.