Турнір на честь Андрія Гаваші святкуватиме ювілей

05.06.2018 - 10:40

V Міжнародні дитячо-юнацькі змагання з футболу стартують 10 серпня.

DSC_0558

Щойно завершилась робоча нарада щодо організації та проведення першого ювілейного турніру на честь Андрія Гаваші. Участь у ній взяли: голова ФФЗ Іван Дуран, директор СДЮСШОР Вадим Дьордь, голова комітету з проведення змагань ФФЗ Віктор Качур, менеджер міжнародних відносин «Благодійного фонду підтримки спортсменів та футболістів «Академія Футболу Карпатія»» Олександр Лавришин та головний редактор газети «Спорт-тайм» Степан Селменський. З-поміж пріоритетних питань: затвердження стадіонів, де проходитимуть матчі, розміщення гостей, харчування та забезпечення тренувального процесу. Наразі розглянули такі готельно-ресторанні комплекси, як: «Олімп», «Камелот», «Унгварський», «Прага».

Приїзд команд планується на 10 серпня поточного року. Наступні три дні проходитимуть матчі в групах. 14 серпня – вихідний, 15 – стикові поєдинки. 16 серпня – ігри за сьоме, п’яте, третє та перше місця, а також нагородження команд-учасниць. До слова, попередньо проведення матчів заплановано на стадіонах: «Автомобіліст», «Середнє», «Спартак», «Минай», «Авангард».

Уже стовідсотково можна стверджувати, що в змаганнях візьмуть участь передові дитячо-юнацькі команди Німеччини, Австрії, Угорщини, Словаччини та України. Під питанням – команди з Хорватії та Сербії. У попередніх турнірах на честь Андрія Гаваші були представники Німеччини, Румунії, Словаччини, Угорщини, України.

Нагадаємо, у турнірі візьмуть участь команди двох вікових категорій U-17 та U-15. Доросліші проводитимуть 2 тайми, тривалістю 40 хвилин (перерва – 10), молодші гратимуть по 35.

Віталій БІРОВЧАК

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.