Футбольна Берегівщина: анонс 6 туру чемпіонату району

08.06.2018 - 22:14

П’ятим туром завершилося І коло чемпіонату Берегівського району з футболу. Згідно рішення Виконкому федерації ІІ коло розпочинається без перерви.

18_05_20_kigyos_ujlak_4_224

У неділю, 10 червня, пройдуть ігри 6 туру чемпіонату району з футболу. Як показали ігри першого кола, прохідних ігор в цьогорічному чемпіонаті не має, тож наступні матчі обіцяють бути цікавими і повинні пройти в безкомпромісній боротьбі на футбольних полях.

ФК «Берегуйфолу» – ФК «Батьово»

У першому колі на стадіоні в Батьові місцева команда святкувала перемогу 5:3, але у гостях лідеру чемпіонату буде не просто. Хоч і зустрічаються з аутсайдером, але на його полі. До того ж Берегуйфолу вирішило питання голкіпера, що звичайно підсилить останній рубіж господарів. Та й Берегуйфолу прагне нарешті взяти перше очко в чемпіонаті.

ФК «Вилок» – ФК «Запсонь»

Зустрічаються колективи однакові за стилем гри, обидві грають у швидкісний футбол. У першому колі вони розписали мирову нічию. Після перемоги в Батьові запсонці будуть прагнути очолити турнірну таблицю. Команді з Вилока, яка ставить високі завдання, відступати нікуди. Їх влаштує тільки перемога. Однозначно, буде цікаво. Зустріч таких команд прикрашає футбол.

ФК «Перехрестя» – ФК «Кідьош»

Зустріч цих колективів у першому колі завершилася розгромною перемогою Кідьоша. Але це був дебют Перехрестя в чемпіонаті Берегівського району. За перше коло команда з Перехрестя змінилась. Це довели останні ігри за їх участю. Що стосується Кідьоша, то знаходячись серед лідерів, вони їдуть тільки за перемогою.

Федерація футболу Берегівського району

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.