«Н. Коропець» взяв штурмом «Невицький замок» без жодної втрати

09.06.2018 - 23:50

Підопічні Віктора Когутича обіграли команду Івана Матьовки з рахунком 6:0.

DSC_0172

Не скажу, що дуже принципове протистояння, відверто просто зручне для мене, як журналіста (в часовому аспекті – матч повинен був розпочатись о 13:30). Команди до стартового свистка головного рефері Тараса Шопи, який, до слова, приємно мене здивував: додав у фізичній підготовці та й в цілому «виріс», як арбітр у полі, розташувались на третіх позиціях турнірної таблиці. Щоправда футболісти з Нижнього Коропця – у верхній частині, а команда з Невицького – у нижній. Можливо, читати таке моє зізнання не дуже приємно, але це просто такий собі правдивий факт.

Підопічні Віктора Когутича повинні були відкривати рахунок уже на 4-й хвилині – Йосип Бундаш з кількох метрів пробив вище воріт. Ще через вісім Генріх Мкртчян зробив хорошу передачу зправа, яку головою замикав Олег Олберт. Голкіпер Юрій Цветков без особливих труднощів впорався з гольовим епізодом. Через хвилину Олександр Герцуський усе ж забиває. Щоправда асистент арбітра Віктор Савка фіксує доволі сумнівне положення поза грою. Положення поза грою то було, але в момент передачі, а не удару під час взяття воріт.

На 14-й хвилині замикає дальній навіс зліва Михайло Трухан. Знову на висоті страж Невицького. Як Ви зрозуміли, перша половина першого тайму – тотальні навали коропчан на «Невицький замок».

На 23-й хвилині чисельні атаки господарів усе ж закінчились голом. Киян зіграв у стінку з Олбертом перед штрафною і Анатолій пробиває метрів з 19-ти без шансів для воротаря. 1:0. Опісля голу команди пішли на «водопій», після якого ситуація ніби вирівнялась. Щоправда, не на довго. Господарі й далі продовжували нав’язувати власну гру на половині поля суперника. Це був справжній бій атлетів, які, вимушений констатувати, повинні були виступати у різних вагових категоріях. На 38 хвилині Мкртчян хорошим пасом виводить Олберта на очну ставку з воротарем. І тут знову, окрім «браво», на адресу голкіпера нема чого сказати.

На 42-й хвилині Герцуського захисник Зизич зупиняє в штрафній ціною жовтої картки та 11-метрового удару, на який чітко вказав рефері Тарас Шопа. Вирок арбітра вміло реалізовує Євген Сорока – 2:0. Через хвилину Киян повинен був записати дубль на свій рахунок. Вийшовши на рандеву з воротарем, Анатолій б’є у дальній кут, та не влучає в рамку. На цьому футбольні перипетії першої 45-хвилинки підійшли до логічного завершення.

У другому таймі кардинальних змін не відбулось. Хоча зі старту невиччани усе ж спробували показати зуби. Та були вони не зовсім довгі й гострі, я б сказав, навіть молочні. Та команда з Ужгородщини молода і, можливо, ще не зовсім злагоджена, безперечно, має хорошу перспективу. У цьому я більш, ніж переконаний і курчат будемо рахувати по осені.

На 50-й хвилині гості мали реальну нагоду один м’яч відквитати. Хороший удар у свій актив метрів з 13-ти записує Дмитро Костелей. Його теска Моісеєнков удар парирує. Друга спроба переграти воротаря виявилась не зовсім вдалою. М’яч після удару Дмитра летить у напрямку лісу.

На 57-й хвилині рахунок на табло стає 3:0. Простріл зліва уздовж карного майданчика від Герцуського замикає Данашевський. Сергій хвилиною раніше виходить на заміну – вдалий тактичний хід коуча Когутича. На 63 хвилині Олег Олберт знову не зумів обіграти Юрія Цветкова, вийшовши віч-на-віч з воротарем.

Четвертий гол влітає у ворота команди з Невицького на 65-й хвилині. Цього разу на очній ставці з голкіпером перемогу святкує Анатолій Киян.

Через десять хвилин господарі збільшують свою перевагу до п’яти м’ячів. Олександра Герцуський замикає подачу зправа, забиваючи уже в порожні ворота. Через хвилину Сашко виступає вже асистом, щоправда подає зліва, та Іван Йовбак не влучає у ствір з кількох метрів.

6:0 – результат атаки на 79 хвилині. Гол на свій рахунок записує Генріх Мкртчян.

Гості були у відчаї, та щось аргументоване протиставити супернику не змогли. Натомість підопічні Віктора Когутича, цілком заслужено упевнені у своїй перемозі, змінюють основного воротаря та юнацького. Замість Дмитра Моісеєнкова в рамку стає Іван Фенчак – доволі правильний стратегічний хід від керівництва ФК «Н. Коропець». На щастя, голів я більше не побачив. Матч логічно закінчився з рахунком 6:0.