Ракошинський «Колос» уцілів після натиску «Бобовища»

10.06.2018 - 09:55

Підопічні Івана Фізера здолали діючого чемпіона 1:0.

19059387_1339145026207134_4478192662328579077_n

Мукачівщина у Західній зоні першості Закарпаття з футболу представлена шістьма командами – доволі вагомий аргумент у розрізі характеристики розвитку улюбленої гри всього світу через призму районів. Щонайменше, п’ять із них боротимуться за комплект нагород найвищого ґатунку. Центральний матч 8-го туру – мукачівське дербі: «Колос» (Ракошино) – «Бобовище». Четверта і перша команда відповідно у турнірній таблиці. Їх до початку матчу розділяло всього три очки.

Команда Івана Фізера розпочала доволі агресивно: більше володіла м’ячем, гостріше атакувала, застосовувала високий пресинг до діючого чемпіона крайової першості. Однак перший небезпечний момент транжирять усе ж гості. Володимир Бабич після хорошого пасу, вривається у штрафну суперника і з вигідної позиції не обігрує воротаря команди господарів. На 22-й хвилині Дмитро Вінтонюк входить у карний майданчик, на виході грає воротар, останнього обігрує бобовищанець. Та на допомогу голкіперу приходить захист – загрозу від власних володінь господарі відвели.

Гра проходила на зустрічних курсах, щоправда у завершальній фазі атаки, ракошинцям бракувало гостроти, а гостям – точного, кінцевого удару. Віддати перевагу комусь у перші 30 хвилин – було б, як мінімум, не справедливо.

На 28 хвилині поперечина рятує гостей від вірного голу. Потужний удар наносить Микола Говдош. Це був перший тривожний дзвін на адресу лідера першості.

На 32 хвилині чергова атака господарів завершилась прострілом уздовж штрафної, захисник зупиняє м’яч рукою. Вирок арбітра Сергія Гецка реалізовує 13-ка «Колоса». Удар Юрія Сінкіна був усе ж щасливим. 1:0. Перший тайм згодом запам’ятався виключно грою в центрі поля з поодинокими, аж ніяк не гострими атаками з обох сторін.

64 хвилина – на власній половині поля обрізається захисних «Бобовища». Олександр Бундаш краде м’яч від свого візаві і мчить до воріт Віталія Підбереського. Здавалося б зроблено 90% роботи, залишився останній, каральний удар. Проте ні сил, ні майстерності в Олександра вже не вистачило. М’яч полетів кудись, але не в рамку.

Далі гості повністю перебрали ініціативу. Масово атакували, контролювали м’яч, та все марно. Команда Фізера стала горою в обороні й не дала жодного шансу супернику. Матч так і закінчився – мінімальна перевага ракошинців дозволила вирівнятись із бобовищанцями в турнірній таблиці. Натомість тимчасове футбольне верховенство у Першій лізі святкує ФК «Н. Коропець»