Чемпіонат Закарпаття: огляд 8 туру

10.06.2018 - 23:38

Непрості матчі з непростими результатами.

DSC_9572

МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:1 (юнаки – 3:0)

(Пуканич Адріан, 40)

Господарі на високому рівні поставилися до організації матчу й разом із гостями продемонстрували безкомпромісний футбол. А в підсумку забити змогли тільки досвідченіші виноградівці. На 40 хв. у них вийшла результативна атака, яку ударом у дальній кут метрів із десяти завершив Адріан Пуканич. У перебіг подій на полі втрутилася погода. За хвилин 10 до завершення матчу через шквальний вітер і зливу довелося перервати гру. Та все ж її відновили, а підсумок зустрічі дав можливість зберегти лідерство команді Валентина Слюсаря.

ФК «Середнє» – ФК «Карпати» (Рахів) – 6:0 (2:0)

(Бако Олександр, 24; Соскида Руслан, 27, 30, 51; Качур Іван, 32; Рацин Дмитро, 89)

Доволі коректна гра при одній жовтій картці в рахівців. Господарі могли забити й більше, але в цілому й так довели своє домінування на полі надпереконливо. Більшість голів середнянці забили до перерви, але й у другому таймі атакувальні зусилля ефективно спрямовували на ворота карпатівців. Команда з Ужгородщини продовжує йти другою в чемпіонаті.

ФК «Вітязь» (Концгазо) – ФК «Вільхівці» матч зіграно раніше з рахунком 1:3 (3:0)

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Поляна» – 1:0 (9:0)

(Котляр Богдан, 4)

Цікава гра, із моментами в обох команд. Але сталося так, що все вирішив один-єдиний гол. Його господарі організували, тільки-но почалася зустріч. Отож іршавці – у першій четвірці.

ФК «Ужгород» – ФК «Оболонь» (Хуст) – 16:1 (1:1)

(Грицкевич Олександр, 9; 13; 15; 23; Ковач Іван, 18: 41; Машталір Сергій, 15, 73; Михайло Дудаш, 62, 68, 69, 78; Гальчак Микита, 79; Кривка Павло, 86; Предчук Антон, 89; Білінський Роман, 90 – Глібчук Василь, 5)

Що тут скажеш? На полі була одна команда, яка забивала й забивала… Правда, першими відкрили рахунок гості, скориставшись позиційною помилкою в захисті суперника й реалізувавши вихід сам-на-сам із воротарем. Однак доволі швидко за схожої ситуації підопічні Мирослава Баб’яка зрівняли рахунок. А потім із хустською командою сталося щось неймовірне: «пивовари» за 12 хвилин пропустили 5 м’ячів. Захист гостей і надалі нагадував решето. Уже після першого тайму було 7:1 на користь колективу з обласного центру. А після перерви деморалізовані хустяни практично припинили чинити опір, пропустивши іще 9 голів. Ужгородці – у першій трійці.

Таким чином, маємо в турі 3 перемоги господарів і 2 в гостей. Завдяки переважно одній грі маємо надвисоку результативність – 5,8.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.