18.06.2018 - 06:12

Центральний поєдинок 9 туру, першого кола та й, можливо, чемпіонату Закарпаття з-поміж команд вищої ліги загалом.

35492706_2188278848072554_5701293760856457216_n

Матч, який згодом суттєво відіб’ється на підсумках боротьби за золото. «Севлюш» – «Середнє» – битва лідерів-сусідів у турнірній таблиці, яких розділяло всього одне очко. Господарі, відверто – краща команда за критерієм індивідуальної майстерності гравців у чемпіонаті. Підопічні Василя Варги – найшвидші у крайових змаганнях. Тож зустріч вищезгаданих команд буде, повірте, надскладною, насамперед – в психологічному аспекті. Головне, аби над футболістами не взяла перевагу експресивна складова.

Попри домашню гру, під першим номером виступили усе ж не гравці «Севлюша», а команда і з Середнього. Вкрай правильний тактичний хід коуча Варги. Швидкий гол потрібен був виноградівцям, як умовивід для кращої і головної команди вищої ліги, перед якою ставлять завдання зійти на найвищу сходинку п’єдисталу пошани. І тільки. Натомість спостерігається напрацьована тактична схема від тренера «Середнього» – домінантність в центрі поля, окрема опіка над Чонкою, Вошкебою, Реплюком, Кольцуном, Чонкою та Пуканичем і, як наслідок, гра без м’яча від Чедрика.

Гості вартували першого взяття воріт. Більше того, активність середнянців була вкрай дивною. Ніби рідні стіни, палка і чи не найкраща уболівальницька підтримка від виноградівців місцевого «Севлюша» повинна була стимулювати господарів. Та вийшло все із точністю до навпаки. Руслан Соскида після тотального провалу усієї захисної ланки команди з Виноградова, бере гору над володіннями Павла Козара. А розпочалося усе з неймовірного проходу Бако з власної половини поля, який накрутив чи не півкоманди «Севлюша», віддав блискучий пас на Соскиду, де Руслан досвідом взяв голкіпера Козара, пробивши у дальній кут. 0:1

Саме «Середнє» й надалі володіло ініціативою, забило другий гол, щоправда з положення поза грою – вирок асистента арбітра Вовчанського.

На 33-й хвилині відбувається переломний в матчі період. Адріан Пуканич вкидує м’яч з аута на Чедрика, Михайло відпасовує на Кольцуна. Останній долучає до атаки Оржеховського. Павло усе згодом зробить на найвищому рівні – зправа прострілює на того ж Пуканича. Адріан блискуче замикає подачу партнера. 1:1. Далі гра набуває передбачуваного перебігу.

49 хвилина. Атаку «Севлюша» розпочинає Кольцун, відпасовує Чонці. Юрій робить забіг правим флангом і хитрим пасом виводить Чедрика на побачення з воротарем. Михайло, як професор, закидує за комір кіперу у дальній кут другий гол. 2:1.

Чедрик через 9 хвилин віддасть борг Чонці, бо сам Михайло робить витончену діагональ на Кольцуна, Пилип же точним пасом Юрія Чонку вивів на очну ставку з Кучінкою. 3:1

А на 80-й хвилині той же Чонка, міг робити дубль і ставити завершальну в матчі крапку. Юрій знову рандевує воротаря і замість обіграшу останнього, віддає пас Чедрику і Михайло б’є уже в порожні ворота. 4:1.

Футбол, вартий уваги. Щонайменше, такий постфактум того, що я побачив. Насамзавершення відзначу голкіпера «Севлюша» Козара. Василь чи не увесь матч провів із розсіченням брови. І виключно після фінального свистка був доправлений до найближчого травмпункту. Бились команди не на життя. Та, на щастя, усі живі-здорові…

Віталій БІРОВЧАК,
Фото Олексій МАТРУНИЧ

ВІДЕО

Одна відповідь до “ФОТО. Мажорний ендшпіль від «Севлюша» або як виноградівці обіграли середнянців 4:1”

1. Безумовно це була гра достойних команд які вже переростають свій статус і без перебільшення хочу наголосити що окремі епізоди достойні похвали…відчувалося що тренери обох команд намагалися втілити в життя свої задуми і відвідавши такі матчі душа радіє що ми на сьогоднішній день маємо такі колективи.Так це важка праця тренерів гравців керівників цих команд – честь і хвала їм те що вони роблять а це СВЯТО ФУТБОЛА !!!