«Н. Коропець» – «Дерцен»: перемагає «Бобовище»

24.06.2018 - 19:51

Підопічні Когутича розписали мирову з командою Рипковича 2:2.

DSC_9955

Справжнє дербі Мукачівщини. Загалом, щонайменше шість команд-представниць цього району боротимуться за розміщення у першій трійці турнірної таблиці за підсумками крайового чемпіонату і, повірте, дві піднімуться на п’єдестал пошани точно. Господарі до старту 10-го туру розмістились на четвертій позиції із 18-ма очками, на три менше у їх суперника – ФК «Дерцен». А перші три команди мали по 19 залікових пунктів. Така щільність у першості свідчить про запеклу боротьбу аж до останнього туру. І, ймовірніше, саме він розподілить комплекти нагород.

У попередньому турі підопічні Віктора Когутича не зуміли зробити подарунок єдиній жінці-президенту Тетяні Когутич до її іменин, поступившись у виїзному матчі «Бобовищу» 0:3. А команда граючого тренера Анатолія Рипковича розписала мирову з ракошинцями 2:2. Тож позитивний результат сьогоднішнього протистояння потрібен був обом, як дощ грибарям, опісля засухи.

Та перші гольові моменти створюють усе ж гості. Героєм наступних трьох епізодів став Михайло Лозинець. Спочатку він передачею зправа виводить на рандеву з воротарем Кирила Кірініна. Єдиноборство виграє страж Дмитро Моісеєнков, парируючи удар. Це була 11-а хвилина. Через 60 секунд знову Лозинець віддає пас за попереднім сценарієм Олександру Міклошу. Останній забиває, та, на думку арбітра, з положення поза грою. Далі Михайло сам наважився на удар. На 17-й хвилині міг відзначатись Іван Попович. Він пробивав метрів з 11-ти. Моісеєнков знову герой епізоду. Цього разу воротар відбиває м’яч на кутовий. Ось Вам чотири гольові епізоди – реалізуй хоч один і половина успіху забезпечена.

Нижньокоропецькі футболісти врешті зрозуміли, що разом з грозою насувається і їх взяття воріт, а ще отримали доброго прочухана від подружжя: тренера й президента, Віктора й Тетяни відповідно, й помчали вперед. Хвилин 10 контролювали м’яч на половині поля суперника, та не зуміли створити навіть напівмоменту.

Натомість наступна атака футболістів «Дерцена» знову була стовідсотковою, проте не реалізованою. Цього разу Роман Мідянчик у штрафній суперника накрутив двох захисників, залишалось тільки влучити у ворота Моісеєнкова з метрів семи. Не склалось.

На 30-й хвилині місцеві уболівальники дочекались чудового моменту і від улюбленої команди. Стандарт метрів із 32-ох виконує Євген Сорока. Опісля рикошету м’яч влучає у стійку.

Через три хвилини «Дерцен» відкриває рахунок. Олександр Міклош пробиває метрів з 18 і знімає павутиння з воріт Моісеєнкова, пробивши точно в дальню дев’ятку. Цього разу арбітр Назар Дьордь щодо законності взяття воріт заперечень не мав. Гості вартували цього голу, можливо, навіть раніше.

Завершення першого тайму за командою господарів. Нижньокоропецькі футболісти тотально пресингували суперника на чужій половині полі, натомість підопічні Рипковича і сам Анатолій лишень чекали чергової можливості для проведення контратаки, адже саме вона була головним козирем «Дерцена».

Команда Віктора Когутича могла вийти на перерву за паритетного рахунку завдяки двом ударам від Герцуського. Спочатку удар Олександра парирує Михайло Безик, а за мить м’яч пролітає над дальньою хрестовиною. О:1. Підсумки першої половини гри.

У перерві роздягальня господарів ледь не рухнула – так Віктор Когутич жорстко охарактеризував перший тайм у виконанні своїх футболістів.

Метод батога усе ж працює. Жовто-зелені продовжували натиск на володіння Безика. Залишалось дочекатися виключно пряника.

Та м’яч уперто не йшов у ворота. До 62-ї хвилини. Подачу зліва головою замикає Смагін. 1:1. Пристрасті зашкалювали. На полі і за його межами. Арбітр Дьордь двох футболістів «Дерцена» змушений заспокоювати жовтими картками.

Ще через дві хвилини господарі могли вийти вперед. Після хорошого пасу зправу, удару із семи метрів завдає Михайло Трухан. М’яч дивом не опиняється в сітці.

На 66-й уже «Дерцен» марнує хороший момент. Удар Василя Петровція парирує воротар. У наступному епізоді Олександр Міклош пробиває у ближній кут. Знову м’яч не не досягає кінцевої мети.

А на 75-й хвилині гості вдруге виходять вперед. Господарі привезли собі пенальті. Вирок арбітра, ударом наче з гармати, реалізовує Олександр Міклош. 1:2.

Через 10 ідентична ситуація біля воріт «Дерцена». Щоправда, на підступах до штрафної. Цього разу до м’яча підходить досвідчений Віктор Гей. Майстерний удар від останнього і паритет на табло відновлено. 2:2.

За хвилину до завершення основного часу нагадує про себе Михайло Лозинець. Індивідуальний прохід правим флангом, зміщення до центру штрафної і удар, який парирує Дмитро Моісеєнков. Та Лозинець сьогодні заслуговує звання кращого у складі гостей.

На 90-й хвилині Михайло Трухан марнує хороший епізод. Він отримує пас у карній зоні із вигідної позиції влучає у воротаря. 2:2 – цілком заслужений рахунок у цьому матчі.

Натомість «Бобовище» отримує надскладну перемогу на виїзді над довжанською «Боржавою» 2:1 і продовжує лідирувати у крайовій першості.