Першість Закарпаття. Західна зона: огляд 10 туру

24.06.2018 - 23:55

Свої пристрасті вирували й у поданих нижче 6 матчах. Цікавих рахунків і хороших протистоянь не бракувало.

DSC_7910

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Бобовище» – 1:2 (юнаки – 1:3)

(Роман Іван, 42 – Ловга Віктор, 2 (автогол); Вінтонюк Дмитро, 39)

У битві лідерів усе вирішилося до перерви. Гості першими відкрили рахунок завдяки автоголу суперника, а наприкінці тайму подвоїли результат. Забитий довжанцями м’яч за кілька хвилин залишав певні надії на позитивний результат для господарів. Утім, видно бобовищанці дуже хотіли очолити турнірну таблицю…

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – 3:3 (2:0)

(Михайловський Владислав, 57, 65; Сугоняк Ігор, 90+ – Блага Василь, 64; Костелей Дмитро, 74; Пайдич Йосип, 82)

Чи то господарі недооцінили суперника, чи то гості серйозно налаштувалися на дербі Ужгородщини, але вийшла цікава гра із нульовим першим та результативним другим таймами й інтригувальною кінцівкою, у якій на останній хвилині завдяки реалізованому пенальті «Сокіл» уникнув поразки. Тим не менше: кінчешці в першій п’ятірці, а «Невицький замок» хоч і передостанній, але на один заліковий бал наблизився до рокосовців.

ФК «Сільце» – ФК «Гірник» (Рокосово) – 3:2 (5:1)

(Івашко Ерік, 43; Білак Василь, 80; Глеба Дмитро, 88 – Томишин Михайло, 10; Черненко Віталій, 36)

У цьому матчі господарі здобули вольову вікторію. Програючи 0:2, вони під завісу обох таймів зуміли все ж вирвати перемогу.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 8:2 (0:3)

(Ільницький Мирослав, 7, 30; Стець Юрій, 10, 18, 38; Гичка Сергій, 26; Меденці Олександр, 49; Герц Андрій, 85 – Турега Дмитро, 53; Готра Віктор, 65)

«Фавориту» знову назабивали, хоч після 0:7 гості «прокинулися» та проявили себе результативно в двох атаках. Утім, останнє слово було за господарями.

ФК «Заріччя» – ФК «Карпати» (В.Коропець) – 4:1 (за рахунку 2:1 на користь господарів на 80 хв. команда юнаків гостей після обопільної бійки зійшла з поля)

(Булеза Юрій, 26; Михайло Брич, 2, 80; Бобик Назар, 70 – Бирак Василь, 9)

Матч був за господарями. Щоправда, на початку першого тайму команди обмінялися голами, та в подальшому забивало тільки «Заріччя». Притому в другому таймі команда з Іршавщини додала, а на 85 хв. Михайло Брич не реалізував пенальті.

ФК «Н.Коропець» – ФК «Дерцен» – 2:2 (2:0)

(Валентин Смагін, 71; Гей Віктор, 85 – Міклош Олександр, 34, 76+)

Бойовий матч, у якому м’ячем більше володіли господарі, а гостріше атаки завершували гості. Хоч у цілому обидві команди продемонстрували хороший футбол, прагнули перемоги, воротарям неодноразово доводилося вступати в гру а задовольнилися суперники результативною нічиєю. У гостей були відсутні «опорники» Павло Проців та Юрій Сорока, які виїхали на заробітки, а в господарів Василь Монда знаходився на виїзді, Іван Шіц та Василь Маринець – травмовані. З усім тим обидва тайми видалися схожими: у кожному з них футболісти по різні боки створювали моменти й, зрештою, досягали свого. Правда, до перерви глядачі побачили тільки один гол – красивим ударом у «дев’ятку» метрів із 18 в гостей поцілив Олександр Міклош. У другій «сорокап’ятихвилинці» Валентин Смагін результативно зіграв на другому поверсі після точної передачі – 1:1. Далі той же Міклош реалізував пенальті, однак зі штрафного точним «пострілом» відповів Віктор Гей. Отож 2:2.

Що маємо в підсумку? 3 перемоги господарів, 2 нічиї й 1 виграш гостей. Результативність дуже висока – 5,5.