Першість Закарпаття. Західна зона: анонс 11 туру

29.06.2018 - 20:55

До вашої уваги розклади щодо завтрашніх ігор.

DSC_0144

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Заріччя»

Аутсайдер приймає восьму команду й ризикує знову втратити очки. Адже в господарів їх усього одне, а представник Іршавщини має на 10 більше. Отож фаворит відомий. Інтрига лише полягає в тому, що «Заріччя» досі не брало очок на виїзді. Чи вдасться цього разу?

ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Колос» (Іванівці)

Одинадцята команда приймає другу. Таким чином, фаворитом матчу є гості. Вони – агресивні в нападі, доволі надійні в захисті. І в останніх трьох турах незмінно брали максимальну кількість залікових пунктів на виїзді та й загалом уже 6 турів забезпечують собі стовідсотковий результат за набраними очками. У «Гірника» з’явиться шанс на успіх лише в тому разі, якщо вони пригадають гру 7 туру з «Н.Коропцем». Саме тоді господарі востаннє мали позитивний здобуток.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Сільце»

Дванадцята команда проти десятої. Між ними розрив у 6 очок. І це притому, що нинішні гості пропускають стільки ж голів, як футболісти з Невицького, а забивають… удвічі менше! Інтриги додає те, що «Сільце» в останніх трьох матчах незмінно перемагало, тоді як господарі взяли тільки одне очко на виїзді. Утім, інтуїція підказує, що повинен бути безкомпромісний матч.

ФК «Бобовище» – ФК «Сокіл» (Кінчеш)

Один із центральних поєдинків туру. Перша команда проти п’ятої. «Бобовище» вдома грає зі стовідсотковим результатом і навряд чи збирається оступатися цього разу. «Сокіл» тільки двічі перемагав на виїзді. Щоправда, то було… у двох останніх гостьових матчах. Якщо «Сокіл» діятиме грамотно насамперед у захисті, то принаймні матиме шанс гідно протистояти лідерові. Слід також зауважити, що обидва суперники багато забивають. Цікаво подивитися, чи тепер складеться так само.

ФК «Дерцен» – ФК «Боржава» (Довге)

Іще одна з найважливіших ігор у турі. Шоста команда проти четвертої. «Дерцен» більше забиває й більше пропускає, а довжанці навпаки. Останнім часом представник Мукачівщини не дуже впевнено бере очки, хоч, скажімо, у «найсвіжішому» виїзному поєдинку з «Н.Коропцем» показав себе з кращого боку. Боржавці в трьох минулих матчах узяли 6 очок. Слід очікувати цікавого протистояння.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Н.Коропець»

Так само одна з центральних ігор туру. Дербі двох команд із Мукачівщини. Сьомий колектив проти третього. Між суперниками лише 2 очки різниці. Матимемо суперництво з високим градусом. Кому пощастить, сказати важко.

Загалом тур обіцяє бути видовищним у плані ігрового протистояння, адже фактично половина ігор є по-справжньому центральними. Результат кожної з них із подвійною силою впливатиме на розподіл місць у верхній частині турнірної таблиці.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.