Першість Закарпаття. Східна зона: огляд 11 туру

Матчі видалися традиційно результативними.

DSC_1548

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Беркут» (Бедевля) – 3:1 (юнаки – 0:0)

(Попович Павло, 6, 26; Поп Юрій, 32 – Ярошевич Олександр, 44)

Фрагментами в організації гри гості дивилися навіть краще, ніж господарі. Однак усі зусилля бедевлівців перекреслили помилки воротаря, коли нижньоапшанці забивали 1 і 3 голи. Основні ж події розгорнулися до перерви. «Беркуту» не йшла реалізація, а «Діброва» своїми шансами скористалася.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Авангард» (Тересва) – 7:1 (2:0)

(Носа Іван, 32 43; Мокан Михайло, 40, 41; Теслович Петро, 80, 85, 90 – 60 Володимир Тиводар)

Територіальна й ігрова перевага була на боці господарів. Гості до пропущеного м’яча ще трималися, а потім «понеслося»… За три хвилини – 3 голи. 4:0 – психологічна перевага повністю перейшла на бік карпатівців. У другому таймі у футболістів із Дубового ще вийшла результативна кінцівка, а перед тим авангардівці змогли забити гол престижу.

ФК «Терново» – ФК «В.Копаня» – 2:4 (0:1)

(Маркуц Василь, 24; Габор Іван, 61 – Голіба Олександр, 42; Свищо Михайло, 46, 88; Фурик Іван, 72)

Це була гра приблизно рівних команд, однак гості «грамотніше» тримали м’яч і краще реалізовували свої моменти. «Терново» ускладнило собі можливість досягти бажаного результату особливо після того, як залишилося в меншості – на 78 хв за друге попередження був вилучений Іван Габор.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «В.Бичків» – 3:1 (2:0)

Команда гуцулів не втратила жодного очка в домашньому матчі. Так сталося й цього разу. Свою перевагу господарі втілили в 2 голи й продовжують перебувати в групі лідерів.

ФК «Вікторія» (Б.Церква) – ФК «Вишково» – 3:2 (4:1)

(Попша Михайло, 21; Марінчан Юрій, 58; Попша Давид, 71 – Барна Даніел, 32, 85)

Важка гра команд, які змагаються за нагороди першості. Матч поєднував у собі чи не весь драматизм таких поєдинків: забиті голи, утрачені можливості відзначитися, неспортивну поведінку… Краще грали господарі, які влучали ще в поперечину й стійку, а в другому таймі не поцілили в порожні ворота суперника. Утім, реалізація і так була кращою у футболістів «Вікторії». Хоч результативно себе показали й вишківці, котрі, усе ж, зазнали першої поразки. На жаль, не обійшлося й без вилучень. На 72 хв. червону картку за удар арбітра у вишківців отримав Йосип Мункач, а на 82 хв. Василь Секриян у «Вікторії» отримав другу жовту й теж був вилучений. Крім того, вболівальники в першому таймі вибігали до бокового арбітра. На КДК роботи додасться…

ФК «Іза» – ФК «Золотарьово» – 2:0 (2:0)

(Сарай В’ячеслав, 4, 49)

Гра в дербі команд із Хустського району вийшла рівною, але господарям принесла результат контратакувальна тактика. Ізяни виграли вже в другому матчі поспіль і закріпилися на шостому місці.

Тур приніс 5 перемог господарям і 1 – гостям. Результативність – 4,0.

Одна відповідь до “Першість Закарпаття. Східна зона: огляд 11 туру”

1. юнаки Ізян тоже виграли 2- 0 а написали наоборот