Першість Закарпаття. Західна зона: анонс 12 туру

04.07.2018 - 12:57

Чергові матчі у своїй більшості матимуть додаткову інтригу в протистоянні.

DSC_8214

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Колос» (Ракошино)

П’ята команда проти сьомої. Між ними розрив у два бали. Уже цей факт зумовлює інтригу протистояння, адже в разі успіху з’являться додаткові шанси в суперництві за нагороди. До того ж обидва колективи поступилися в минулому турі, а в позаминулих іграх у боржавців теж поразка, а в ракошинців – нічия. Отож потрібно брати залікові пункти з подвійною енергією. На боці боржавців – рідне поле, але й ракошинці уміють успішно виступати на виїзді.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Дерцен»

Ще один цікавий матч: зустріч шостої й четвертої команд. Між ними розрив у три очки й та ж необхідність поповнювати турнірний запас, щоб успішно конкурувати в суперництві за нагороди. В останніх двох іграх нинішні гості взяли 4 очки, а господарі – одне. Слід так само сподіватися на безкомпромісне й напружене протистояння.

ФК «Сільце» – ФК «Бобовище»

Дев’ята команда проти першої. Фаворитом, звісно, є лідер зони. Тим більше, що навіть удома з лідерами «Сільце» грає невдало.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке)

Друга команда проти десятої. Усі козирі в господарів. За гостей хіба той факт, що вони успішно зіграли вдома в минулому турі, а тому прагнутимуть показати себе з кращого боку знову.

ФК «Заріччя» – ФК «Гірник» (Рокосово)

Восьма команда проти дванадцятої. Обидва колективи ще шукають свою гру, але перевага поки на боці господарів. До того ж вони менше пропускають і більше забивають ніж суперник.

ФК «Карпати» (В.Коропець) – ФК «Фаворит» (Шишлівці)

Зустріч двох аутсайдерів. Можливо, цей фактор і зумовить достойне суперництво, адже загалом якщо атакувальні ланки більш-менш співставні в команд, то захисні редути надійніші в господарів.

У турі більшість матчів мають свою внутрішню напругу. І хоч у них фактор поля немаловажливий, та, не виключено, що й гості припіднесуть сюрпризи.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.