Віктор Ряшко: «Хочемо мати свій ігровий малюнок…»

07.07.2018 - 17:20

Головний тренер «Мункача» на прохання сайту ФФЗ підбив підсумки першої частини чемпіонату Закарпаття й поділився планами на друге коло.

DSC_0556

– Вікторе Івановичу, футболісти МФА за підсумками першого кола посіли 5 місце. Наскільки цей результат відповідає рівню гри команди, яку Ви очолюєте?

– Більшу частину першого кола ми грали на два «фронти»: в основному по середах – на першість України, а по неділях – у чемпіонаті області. Основний склад U-19 у першості України розмістився на третьому місці. Ну а в чемпіонаті області – на п’ятому. Ураховуючи, що в міжсезоння з різних причин колектив залишило 7 гравців, у цілому виступили добре. Хотілося б, звичайно, більшого, але загалом грали в межах «норми». Діючи на два «фронти», перші матчі в нас не вийшли, хоч за якістю гри виступами команди задоволений. У місяць мали по 8-9 поєдинків, тому не могли показувати необхідний результат у двох змаганнях одночасно. Однак як тільки завершили першість України U-19, повністю «перемкнулися» на чемпіонат області. І почали набирати очки. Щоправда, остання зустріч з «Ужгородом» виявилася провальною в плані підсумку, але навіть припустившись багатьох помилок, ми грали непогано. Слід також узяти до уваги, що тривала сесія у вишах, у яких навчаються футболісти, тож тренувальний процес було порушено. Наприклад, як перед матчем із виноградівським «Севлюшем», коли довелося збиратись на тренування тільки в суботу перед недільним поєдинком. З усім тим рівень гри вимальовується, потроху виробляємо свій її почерк. Єдине, поки немає стабільності у виступах, проте ряд зустрічей видалися хорошими й наше п’яте місце можемо вважати позитивним результатом.

– А що можете сказати про першу трійку лідерів?

– Турнірне їх становище після першого кола визначає склад цих команд. Головна трійка вирізняється за підбором гравців, плюс тренери й тренувальний процес загалом. Думаю, перші три колективи й розіграють між собою комплекти нагород.

– Яким є завдання «Мункача»?

– Наші завдання скромніші. Хочемо мати свій ігровий малюнок, виконавців вивести на вищий рівень майстерності. Це болісний процес, адже шлях із юнацького в дорослий футбол – непростий. Важливими є тактичний, психологічний, суто ігровий моменти…

– Яким очікується міжсезоння для команди?

– Футболісти йдуть на відпочинок, було заплановано дводенний селекційний збір. На перегляді – юнаки 2001 року народження. «Узяли на олівець» двох закарпатських хлопців, яких з іншими гравцями основи буде запрошено на основний збір. Перегляд продовжимо, адже старші залишать команду, а набиратимемо молодших. Плануємо виступити не гірше ніж у першому колі, хоч для нас не так важливо посісти високе місце, як демонструвати гру, яка б подобалася вболівальникам. А буде вона – буде й результат. Націлюю колектив на згуртовані командні дії, щоб футболісти припускалися якомога менше помилок. Скажімо, якщо поступаємося з великим рахунком, то винні не тільки воротар і інші гравці захисту. Необхідно «цементувати» колектив у всіх ланках: від оборони до атаки.

Коли плануєте зібратися після відпочинку?

– Плани підготовки, так би мовити, «зверстані». Зберемося на початку серпня. Буде зайвий тиждень, оскільки пропускаємо тур. Проведемо ще один селекційний збір, переглянемо новачків. Маючи нагоду, запрошую всіх закарпатських футболістів 2000-2001 років народження. Хто виявляє бажання та відчуває сили – звертайтеся до нашої академії й спробуйте себе в «Мункачі». Водночас хочу подякувати керівникам мукачівської футбольної академії, де створено хороші умови для проживання, харчування; команду забезпечено екіпіровкою тощо. Також розпочалося будівництво футбольних полів, що дозволить уже найближчим часом покращити тренувальний процес.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.