«Боржава» зміліла і ледь не зомліла в «Н. Коропці»

15.07.2018 - 18:27

Підопічні Віктора Когутича здолали команду Івана Леднея з рахунком 6:1.

DSC_9998

Ендшпільний, тринадцятий тур першого кола першої ліги Закарпаття характерний п’ятьма із шести принциповими протистояннями. У тому числі – «Н. Коропець» – «Боржава» (Довге), відповідно четверта та шоста команди турнірної таблиці. Їх до початку матчу розділяло всього три очки, тож позитивний фініш у першому колі – завдання кожної з команд. Безперечно, фаворитами вважали нижньокоропецьких футболістів. Насамперед, враховуючи аналіз останніх результатів від довжанців.

Господарі уже на 2-й хвилині створили перший небезпечний момент біля воріт Волошина. Після пасу Мкртчяна на Герцуського, уболівальники побачили хороший удар від Олександра під поперечину і не менш вдалий сейв від Владислава. До слова, за перші дві хвилини жовто-зелені встигли подати аж чотири корнери.

А ще через чотири хвилини підопічні Когутича відкривають рахунок. Стандарт із кута штрафної узявся виконувати Віктор Гей – найдосвідченіший у складі «Н. Коропця». Кут був дуже гострий, тож прямого удару від маестро не чекав ніхто. Та на те він і маестро. М’яч, після удару пана Віктора, летить красивою дугою точно в ціль. 1:0.

На 10-й гості марнують чудову нагоду відновити паритет на табло. Віч-на-віч з воротарем виходить Владислав Рот. Забракло майстерності. Та вже через дві хвилини Владислав реалізовує стовідсоткову нагоду. Після пасу Івана Бровдія, Рот забивав у порожні ворота. 1:1.

14 хвилина – дежавю епізоду, що відбувся на 6-й. Та ж позиція для удару зі штрафного – біля м’яча знову Гей. Та цього разу Віктор вирішив віддати пас Герцуському. Олександр не поцілив по м’ячу.

На 18-й господарі вдруге у матчі виходять уперед. Друге взяття воріт створює найактивніша у матчі пара – Герцуський-Мкртчян. Цього разу Олександр віддає пас Генріху. Останній злету наносить нищівного удару 2:1.

Через хвилину «Н. Коропець» на уявному табло пише 3:1. Віктор Смагін віддає за попереднім сценарієм пас на Бундаша і Йосип прицільним ударом у ближній кут не залишає голкіперу шансів.

На 30-й Йосипа Бундаша перед штрафною зупиняють тільки з порушенням правил. Гей втретє виконує стандарт. Цього разу удар Віктора парирує Владислав Волошин.

4:1 – рахунок 33-ї хвилини. Рандеву з воротарем успішно реалізовує Олександр Герцуський. Сашко у наступній атаці міг забити п’ятий гол для своєї команди, проте з вигідної позиції не зумів злету вдарити у рамку Волошина. У першому таймі уболівальники голів більше не побачили.

У другій сорокап’ятихвилинці господарі скинули оберти. Та шостий у матчі гол забили саме підопічні Віктора Когутича. На 57-й хвилині відзначається Олберт. Олег отримав пас у штрафній пройшов до воротарського майданчика і пробив під ліву стійку. 5:1.

Через чотири хвилини господарі забивають шостий гол. В очній ставці з воротарем перемогу здобуває Трухан. 6:1. На 83-й Михайло транжирить 100% момент, після хорошого пасу з кількох метрів б’є вище.

Довжанці втратили будь-яку надію на позитивний результат, а господарі грали в півсили. Одні не могли, а іншим вже не треба було. Тож результат в останній третині матчу більше не змінювався.