«Сокіл» пролетів над «Колосом», та з’їсти не зумів…

15.07.2018 - 18:46

Команда Івана Фізера розписала мирову з підопічними Івана Криси 1:1.

Найемоційніший поєдинок 13-го туру, щонайменше. Таких заведених уболівальників та й керівництва клубу, мова про господарів, я ще не бачив. Ракошинці ж бо перед перевою розмістились на п’ятій позиції з 20-тьма очками. У «Сокола» – 17. Обидві команди, як підсумок, у другому колі поборються ще за нагороди.

Єдиний у першому таймі гол забиває Сугоняк. Це була третя хвилина зустрічі. Ігор завдав блискучого удару з-за меж штрафного, поціливши у дальній кут. 0:1. Далі «Сокіл» запам’ятався виключно провокаціями. Підопічні Івана Криси тягнули час правдами і не правдами. Це принесло свою користь у першій половині матчу, та честі кінчеським футболістам аж ніяк не додало.

Ракошинці, хоч і пропустили першими, та усе ж грали першим номером. Хороші нагоди для взяття воріт були у Вадима Курти та Владислава Андрейка. Проте Віталій Фанта – кращий у складі гостей, відіграв бездоганно: своєчасно грав на виходах, блискуче парирував удари суперника.

У другому таймі ракошинців на полі було дванадцятеро. На 54-й хвилині віце-президент клубу Василь Коштура вирішив підсилити свою команду…собою. Тамтешній сільський голова мав претензії до заміни у складі «Сокола». Справа утім, що минула гра за участю кінчеських футболістів відзначилась зливою. Картки футболістів з Ужгородщини намокли, тож були непридатними для подальшого використання. Відповідальні за заявку працівники ФФЗ видали одноразові картки «Соколу». Василь Коштура протестував проти не «формату» виходом на поле.

На 57-й хвилині підопічні Фізера могли відновити рівновагу. Удар Миколи Говдоша головою, парирує Віталій Фанта.

Через чотири хвилини ракошинці усе ж забивають. Той же Говдош знову на ударній позиції. Цього разу поперечина рятує володіння Фанти від вірного голу. Та на добиванні перший Лазар. Олександр пробив потужно з двох метрів без варіантів для Віталія. 1:1.

На 71-й хвилини підопічні Фізера могли навіть вийти вперед. Переполох у штрафній суперника, кілька ударів по захисниках від Андрейка та Ремети, але ніяк не у рамку.

За три хвилини до закінчення основного часу чергова пожежа біля воріт Фанти: Владислав Андрейко отримав пас у штрафній, змістився ближче до центру і пробив. М’яч вдаряє у стійку. Далі був двобій голкіпера та нападника на випередженні, де перемогу в чергове святкує Віталій.

На 89-й хвилині знову Фанта викликає овації від не чисельних уболівальників «Сокола» журналістів. Він блискуче грає на виході, коли Микола Говдош виходить один в один. 1:1 – не зовсім логічний, проте кінцевий результат матчу.