Першість Закарпаття. Західна зона: огляд 13 туру

15.07.2018 - 21:35

Фініш першого кола запам’ятався більшістю напружених поєдинків, цікавими результатами й несподіваним «проміжним» чемпіоном.

DSC_0057

ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Карпати» (В.Коропець) – 3:1 (юнаки – 0:2)

(Тодавчич Василь, 17; Тернинко Віталій, 26; Куцик Сергій, 83 – Віраг Василь, 54)

У першому таймі краще діяли господарі. Як наслідок, їм удалося забити два голи без відповіді. Після перерви гості вирівняли гру, однак «Гірник» здобув важливу перемогу. Вона дозволила не тільки обійти свого суперника в турнірній таблиці, а й закріпитися в першій десятці.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Заріччя» – 1:7 (0:4)

(Гартманн Мілан, 44 – Бобик Назар, 17, 71; Зан Василь, 21; Булеза Юрій, 44, 56; Петер Рудольф, 59, 83;)

Перші хвилин 15 господарі грали непогано, але потім захист команди з Ужгородщини провалився. «Невицький замок» одразу пропустив два м’ячі. У другому таймі «підсів» ще й фізично. «Заріччя» ж свої шанси не змарнувало, оформлюючи дубль за дублем…

ФК «Бобовище» – ФК «Колос» (Іванівці) – 1:2 (0:1)

(Бабич Володимир, 62 – Пінджоля Олександр, 54, 75)

Як і очікувалося, гра лідерів видалася напруженою. До перерви обійшлося без голів. На початку другого тайму «Колос» відкрили рахунок. Господарі порівняно швидко відновили паритет, та останнє слово було за тим же Олександром Пінджолею. Футболісти з Іванівців не просто здобули перемогу над основним конкурентом, а й стали дещо несподівано (як новачки ліги) чемпіоном першого кола.

ФК «Дерцен» – ФК «Сільце» – 4:2 (1:3)

(Міклош Олександр, 29, 77; Мідянчик Роман, 37; Лозинець Михайло, 63 – Кормош Іван, 9; Глеба Дмитро, 40)

«Дерцен» здобув прогнозовану перемогу, хоч поєдинок видався результативним із боку обох команд. Загалом господарі домінували в матчі, узяли три очки й фінішували після першого кола на третьому місці.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 1:1 (3:3)

(Сугоняк Ігор, 3 – Лазар Олександр, 61)

Матч відзначався принциповим протистоянням. Було багато жорсткого суперництва, відповідно чимало зупинок у матчі, емоційного сплеску. У другому таймі віце-президент ФК «Ракошино» Василь Коштура навіть вибігав на поле, висловлюючи в такий спосіб незгоду щодо карток гравців суперника. Та все завершилося «миром». Гості, які мали коротку лаву запасних через травмованих і заробітчан, швидко відкрили рахунок зусиллями Ігоря Сугоняка. У другій «сорокап’ятихвилинці» в одній із атак, коли м’яч влучив у поперечину, сокіловець Олександр Лазар результативно зіграв на добивання. Кінцівка зустрічі пройшла під акомпанемент підопічних Івана Фізера, та добре діяв у «рамці», як і протягом усього матчу, голкіпер кінчешців Віталій Фанта. Притому команди обмінялися небезпечними ударами в бокову стійку. Зрештою, нічия, яка більше була на руку ракошинцям: завдяки здобутому очку вони фінішували в першій трійці.

ФК «Н.Коропець» – ФК «Боржава» (Довге) – 6:1 (5:0)

(Гей Віктор, 7; Мкртчян Генріх, 17; Бундаш Йосип, 19; Герцуський Олександр, 33; Олберт Олег, 51; Трухан Михайло, 62 – Рот Владислав, 12)

Обидва колективи мали кадрові втрати, але останні більше позначилися на гостях. Судіть самі: «Н.Коропець» завдав 22 удари, із них 16 – у площину воріт. «Боржава» «прицілювалася» 19 разів, із них 9 у площину воріт. Та в довжанців «постріли» були більше тренувальними, тоді як господарі значно гостріше діяли в нападі. Зустріч розпочалася з небезпечних атак майбутніх переможців. І досить швидко із гострого кута досвідчений Віктор Гей відмінно виконав штрафний удар під ближню бокову стійку воріт. Боржавці швидко відігралися: Іван Бровдій добре асистував Владиславу Роту. Та коропецьких футболістів це не збентежило. За якісь 5 хвилин вони забили, а за 2 хв. ще. Спочатку індивідуальну майстерність продемонстрував Олександр Герцуський, і Генріх Мкртчян вивів свою команду вперед. Далі Віктор Смагін віддав результативний пас Йосипу Бундашу – 3:1. Після цього довжанці банально «посипалися», і О.Герцуський, зігравши на випередження, забив четвертий гол команди, а на початку другого тайму, коли результат тиснув на «Боржаву» сповна, відзначилися Олег Олберт та Михайло Трухан. Після цього «Н.Коропець» дещо збавив оберти (хоч не грав другим номером), більше стали пробивати гості. Утім, атакам останніх не вистачало гостроти. Команда Віктора Когутича перемогла й упевнено фінішувала четвертою на перерву в змаганнях.

Тур виявився результативним: у середньому було забито 5 голів за матч. Краще грали господарі: у них 3 перемоги, 1 нічия, 2 поразки.