ФОТО. Кубок Ужгородщини прописався в Оріховиці

30.07.2018 - 19:53

У фінальному матчі «Медея» розгромила есенську «Тису» 5:1.

DSC_1701

Головній футбольній події Ужгородського району передувала не менш важлива фінальна зустріч, щоправда з-поміж юнацьких колективів. До фінішної кубкової дистанції зуміли дійти коритнянський «Конвектор» та «Зірка» (с. Лінці). Долю переможця було вирішено у першій половині матчу. «Зіркові» футболісти перегравали суперника з рахунком 7:1. У перерві керівництво федерації футболу Ужгородського району за підтримки депутатського корпусу райради, Ужгородської РДА та відділу освіти, молоді і спорту кожній із 20- ти команд, що представляють район (від дитячо-юнацької до ветеранської), вручило по три м’ячі. У другому таймі «Зірка» збільшує свою перевагу, встановлюючи кінцевий результат 9:2. Тож перший трофей прямує у Лінці.

Фінальний матч уже дорослих був не таким результативним, проте видався теж розгромним. До слова, зустрічались лідери першої («Медея») та вищої («Тиса») ліг чемпіонату Ужгородського району. Як підсумок, логічно було б до старту матчу віддати перевагу есенським футболістам. Логічно, та не справедливо.

Позаяк, саме підопічні Ярослава Гринчука розпочали першим номером і домінували, забігаючи наперед, упродовж усього матчу. Автором першого в матчі дублю стає досвідчений Матвій Бобаль. Спочатку на 32-й хвилині він замкнув подачу зправа від Алію Жибріла. 0:1. До слова, це був єдиний гол у першому таймі.

Згодом, а якщо бути точним, на 51-й хвилині Бобаль подвоює перевагу своєї команди – обігравши захисника, б’є із вигідної позиції без шансів для Юрія Галоговця. 0:2.

Через 5 хвилин есенські футболісти були як ніколи близькими до перелому гри. Муса Айобамі з лінії штрафного майданчика наносить невідпорний удар. 1:2.

«Тиса» не зуміла сповна використати «підйомний» період, тож згодом Галаговцю довелося виймати м’ячі виключно з власних воріт.

На 64-й хвилині Жибріл збільшує перевагу «Медеї» до двох м’ячів, Алію встиг першим на добивання і зумів переграти воротаря. 1:3.

Ще через 8 хвилин Анас Халліру забиває четвертий гол у ворота «Тиси». 1:4.

А завершальну в матчі крапку ставить той же Жибріл на останній хвилині, впритул розстрілявши кіпера. 1:5.

Далі було нагородження. Спочатку голова федерації футболу Ужгородського району Іван Ковач та депутат райради Андрій Кушнірук кожній з 20-ти, уже згадуваних мною команд, вручили грошові винагороди у розмірі 18 тисяч гривень (кожному клубу за проведені навчально-тренувальні збори). Відверто, це перший випадок за моєї пам’яті, коли командам дають гроші, а не від них збирають. Браво, Ужгородська районна федераціє!

Далі нагородили грамотами та пам’ятними призами кращих футболістів. 1-ий заступник голови Ужгородської РФФ Василь Хмельницький нагороду вручив Матвію Бобалю («Медея»), а методист відділу освіти, молоді та спорту РДА Анатолій Чомоляк – Юрію Галаговцю («Тиса»). Срібні медалі та кубок за участь у фіналі отримують есенські футболісти, а красень-кубок та золоті нагороди за перемогу з рук очільника федерації Івана Ковача мігрують до Оріховиці.