«Ужгород» розійшовся миром із «Севлюшем» 3:3

04.08.2018 - 16:35

Підопічні Мирослава Бабяка не зуміли втримати стартову перевагу в два м’ячі, а виноградівці кінцеву в один….

DSC_1887

Обидва тренери: Мирослав Бабяк та Валентин Слюсар до гри підійшли більш, ніж серйозно, виставивши оптимальні склади, якими гратимуть у найближчих офіційних поєдинках. Контрольний матч лідерів вищої ліги вирізнявся принциповістю, жорсткістю та непоступливістю.

Виноградівці, як власне і личить лідеру вищої ліги, розпочали агресивніше. «Ужгород» грав обережніше, від оборони. Такий перебіг подій був притаманний виключно чверті тайму. Першу небезпечну атаку створили саме господарі. На 10-й хвилині, після подачі корнеру, м’яч на дальній стійці зупиняє Володимир Дудаш, обігрує захисника і робіть прострільну подачу. Андрію Лазару зовсім трохи забракло зросту, аби замкнути її. Підопічні Мирослава Бабяка усе ж першими відкривають рахунок.

На 12-й хвилині відзначається Грицкевич. Подачу зправа Олександр замкнув головою. Склалось враження, що ужгородці навмисно віддали ініціативу супернику у першій десятихвилинці. У такий спосіб, приспавши пильність суперника.

До середини першого тайму гра знову вирівнялась і проходила на зустрічних курсах. Хоча вирізнялась жорсткістю, особливо з боку гостей. Саме порушення правил на 22-й хвилині призвело до другого взяття воріт.

Стандарт із 20 метрів з правого кута штрафного майданчика взявся виконувати новачок «Ужгорода» – Кемень. Після удару Габора м’яч дугою влітає у дальню дев’ятку. 2:0.

Через хвилину порушують правила уже ужгородці перед власною штрафною. Лічені сантиметри стали на заваді голу. Після пострілу досвідченого Андріана Пуканича, м’яч просвистів над лівою хрестовиною.

На 31-й хвилині Дорі на рандеву запрошує воротаря. Юрій Славік вдало зіграв на виході і завадив переправити м’яч Артуру у власні ворота.

А вже через 5 хвилин гольовий момент транжирять підопічні Мирослава Бабяка. Олександр Грицкевич міг забивати за попереднім сценарієм. Знову подача і знову удар головою. Цього разу трохи вище.

А на 38-й хвилині гостей від вірного голу рятує поперечина. Володимир Дуран робить хороший пас у штрафну на Грицкевича. Олександр віддав назад Ковачу. А Іван добряче приклався до удару і потрусив поперечину.

Через шість хвилин гості один м’яч відквитали завдяки індивідуальній майстерності Пуканича. Андріан увірвався у штрафний майданчик, обіграв Вадима Селещука і пробив у дальній кут. М’яч рикошетом влітає у сітку.

Під ендшпіль першого тайму виноградівці зуміли встановити на табло паритет. І знову героєм епізоду стає Пуканич. Андріан замикає подачу зліва. Екс-гравець збірної України злету наносить удар під поперечину. Замість 4:0, 2:2 – підсумок першого тайму.

У другому таймі Мирослав Бабяк провів ряд замін. У ворота стає Станіслав Трофіл, на поле виходять Іван Ільчук (гравець юнацького складу «Ужгорода»), Артур Пукіш, та Станіслав Чепа (останні двоє – новачки команди).

На 55-й хвилині господарі знову могли вийти вперед. Потужний удар зі штрафного (метрів із 22-ох) наносить Іван Ковач. Та хороший сейв демонструє Василь Козар.

Через чотири хвилини уперше в матчі повели в рахунку виноградів ці. Подачу зправа головою замкнув Михайло Чедрик. Голкіпер Трофіл допустився помилки і м’яч довелося виймати з власної сітки. 2:3.

На 70-ій хвилині Бабяк проводить ще дві заміни. На поле виходять Вадим Ференцик та В’ячеслав Пінковський (теж новачки команди). Що стосується замін від Валентина Слюсара, то на полі ми побачили спочатку В’ячеслава Мудру та Дениса Ребрика. Згодом вийшов ще й Віталій Остафійчук.

На 75-й хвилині ужгородці могли відновити рівновагу завдяки непорозумінню голкіпера й захисника. Останній не прочитав думок стража воріт і не пішов на пас, натомість зробив це гравець групи атаки «Ужгорода» Предчук. Антону забракло трохи точності, аби закинути м’яч за комір голкіперу.

Вадим Ференцик отримав пас із глибини поля, Василь Козар прочитав пас і вдало б зіграв на виході, якби не послизнувся. Новачок «Ужгорода» скористався помилкою воротаря і покотив м’яч у порожні ворота.3:3.

Ужгородці не зуміли втримати стартову перевагу в два м’ячі, а «Севлюш» підсумкову мінімальну в один. Отож закономірні 3:3.

Голів уболівальники більше не побачили. До слова, на «Автомобілісті» трибуни були заповнені вщент. За що особлива подяка глядачам.