«Вітязь» і «Мункач» готуються до другого кола за допомогою спарингів

05.08.2018 - 08:04

Зокрема, команди зіграли між собою.

DSC_0308

Поєдинок відбувся в Концово в першій половині дня. Отож по-особливому давалася взнаки й спека. З усім тим команди мали можливість побачити в дії найближчі резерви. Так, господарі в основному перевіряли групу гравців 2001 року народження. «Основа» ж збереться у понеділок.

Власне зустріч була приблизно рівних за силою суперників. У першому таймі більше м’яч контролювали футболісти з Мукачева, а в другому активніше діяли гравці «Вітязя». Утім, забивав лише більш зіграний «Мункач». Так, до перерви Максим Кодря скористався зрячим пасом Віталія Максимця й відкрив рахунок. А в другому таймі удався прохід Іванові Байсі.

Свої шанси забити мали й господарі. Зокрема, у другому таймі Василь Красношлик, виконуючи штрафний, влучив у поперечину. І все ж рахунок не змінився – 2:0 за «Мункачем». Як зазначив його тренер Віктор Ряшко, команда з 26 по 28 липня провела селекційний збір, а з 31-го розпочала тренувальний, готуючись до першості України серед колективів U-19 та власне продовження чемпіонату області. «Не називатиму прізвищ, але є гравці, які залишили колектив. Будуть і новачки. Більшість із них 2001 року народження. Зокрема, очікую на 3-4 футболістів з області», – додав Віктор Іванович.

«Мункач» продовжить готуватися за допомогою спарингів. Скажімо, попередньо на суботу заплановано матч із «Середнім», а наступного тижня є домовленість зійтися в очному двобої з рахівцями.

Що стосується концівської (концгазівської) команди, то, як поінформував її тренер В’ячеслав Пінковський, вона оновиться чи не на половину. Так, до Тячева перебралися Євген Костик і Олександр Шимон. Із «Миная» перейшов Едуард Дзьоба, із Тячева – Євген Повхан, зі Словаччини повернувся Олександр Мадяр. Можливі ще зміни. Після травм за індивідуальною програмою відновлюються Богдан Будз та Євген Колобов.

«Вітязь» так само продовжить підготовку і за допомогою тренувальних ігор. Крім навчального в середу та цього суботнього матчу концівські футболісти в середу зустрінуться з СДЮСШОР-2002, а в неділю – із «Колосом» (або з Іванівців, або з Ракошина). Слід також додати, що в роботі В.Пінковському допомагає не менш знаний тренер Тарас Вайданич.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.